Schoonmaker fulltime

Nieuw

Introductie

Ben jij 40 uur beschikbaar, steek je graag je handen uit de mouwen en heb je ervaring in de schoonmaak? Dan zijn wij opzoek naar jou!

Wat ga je doen als Schoonmaker fulltime

Je begint je dag om 7:15 en gaat dan eerst even een kopje koffie drinken met collega's en bespreekt de dag. De werkzaamheden zijn heel afwisselend, geen dag is hetzelfde! Hieronder staan een aantal werkzaamheden:

  • Reinigen van inboedel en opstal na brand, water of stormschade
  • Licht sloop werkzaamheden
  • Leeghalen en schoonmaken van vervuilde woningen
  • Uitruimen/inruimen inboedel
  • Mee draaien van consignatie diensten

Een normale werkdag is van 7:30 tot 16:00 uur, maar flexibiliteit is een pre.

Je gaat werken bij

Het bedrijf waarvoor je aan de slag gaat is een landelijk familiebedrijf waar het leveren van een goed gevoel centraal staat. Ze vinden het belangrijk om uit te dragen dat er wordt gewerkt vanuit gedrevenheid, betrouwbaarheid en vakkundigheid. Je krijgt een professionele bedrijfskleding en je zult goed begeleidt worden bij je eerste dagen. Er hangt een gemoedelijke sfeer binnen het bedrijf en er is ruimte voor nieuwe ideeën of andere denkwijzes.

Wat bieden wij je aan

  • werken op een plek waar geldt; 'de handen uit de mouwen steken'
  • een professionele en betrouwbare opdrachtgever
  • werken op verschillende plekken waardoor je kunt genieten van een tourtje Heerenveen
  • mee draaien van consignatie diensten
  • een fulltime werkweek van 40 uur per week
  • werktijden van 07:30 tot 16:00
  • een fysieke baan dus fysiek sterker worden
  • wekelijkse of maandelijkse uitbetaling van je gewerkte uren
  • wij zijn daarnaast ten alle tijden bereikbaar voor vragen

Wat vragen we van je

  • je hebt ervaring in de schoonmaakbranche opgedaan
  • of je bent zelfs in het bezit van een schoonmaakdiploma (niet verplicht)
  • je bent woonachtig Heerenveen en omgeving
  • bezit van een rijbewijs (en eigen vervoer)

Salarisindicatie

€11,44 bruto per uur

Locatie

Heerenveen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 08-10-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl