Schoonmaker gezondheidscentrum

Nieuw

Introductie

Staat hygiëne hoog bij jou in het vaandel! Lees dan snel meer!

Direct contact opnemen?
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06-15 51 16 12
bo@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker

Je gaat aan het werk bij een gezondheidscentrum waar iedere dag weer patiënten komen. In dit gezondheidscentrum ben jij de persoon die er voor zorgt dat de medewerkers en patiënten in een schone omgeving ontvangen kunnen worden. Het is belangrijk dat jij ervaring hebt als schoonmaker of bereid bent om je volledig in te zetten.

Als schoonmaker werk je voor langere periode en zijn je werkdagen maandag t/m vrijdag.
Op de maandag en donderdag start je om 16:45 voor 2 uur en 45 minuten schoonmaak. Je start namelijk met de apotheek die voor 17:30 klaar dient te zijn. Op de dinsdag, woensdag en vrijdag werk je voor 1 uur en 25 minuten per keer.

Jij bent namelijk verantwoordelijk voor het dweilen, stofzuigen, afnemen en prullenbakken legen van verschillende ruimtes binnen het gezondheidscentrum. Hierbij kun je denken aan de volgende ruimtes:

  • apotheek;
  • fysiotherapie;
  • behandel- en kleedkamers;
  • spreekkamers;
  • toiletten;
  • ingang;

Je gaat werken bij

Schoonmaken is verfrissend werk. Zo ervaart de klant en zijn medewerkers het werk dagelijks weer. Daarbij is schoonmaken écht een vak apart, een specialisme dat voldoening geeft. Tenminste als je het goed doet. En bij de klant gebeurt dit goed. Zij bieden namelijk alle mogelijkheden van een schoonmaakbedrijf maar wel met de inzet en betrokkenheid van een familie bedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Een baan voor vast 9 uur en 15 minuten per week
  • Je kunt per direct aan de slag op een locatie waar geen einddatum is.
  • Salaris van €11,44 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.
  • Een eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau en de opdrachtgever die bereikbaar is middels Whatsapp, e-mail en telefoon
  • Wekelijkse óf maandelijkse verloning, deze keuze ligt bij jou
  • Je kunt per direct aan de slag op een locatie waar geen einddatum is.
  • Mogelijkheid om vacature te combineren met andere banen in deze omgeving.
  • Website waarbij jij al je loonstroken, uren en andere informatie kan vinden.

Wat vragen we van je

  • Je bent woonachtig in Groningen of omgeving;
  • Je bent per direct beschikbaar voor langere periode;

Salarisindicatie

Salaris conform cao schoonmaak: €11,44 per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Eelderwolde

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-10-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl