Schoonmaker

Nieuw

Introductie

Voor wisselende partners gevestigd in Groningen zoeken wij flexibele schoonmakers. De werktijden zijn flexibel en wisselend; zo kun jij onder andere starten vanaf 05:30 in de ochtend maar ook genoeg vacatures zijn in de middag of in de avonduren na 18:00.

De werkdagen kunnen variëren van enkele dagen tot werkzaam zijn van maandag t/m vrijdag. De uren zijn uiteraard in overleg met jou. De meeste vacatures zijn op parttime basis maar in combinatie kun je veel werken. Dit betekent dat je dan ook op meerdere locaties een toegevoegde waarde bent. Je kan hier zelfstandig- en in een groep werken.

Binnen Jij Uitzendbureau hebben wij uiteenlopende openstaande vacatures voor wisselende locaties. Hierbij kun je denken aan:

  • Kinderdagopvang;
  • Kantoren;
  • Scholen;
  • Verzorgingshuizen;
  • Tandartspraktijken;
  • Verzamelpanden van kantoren;
  • Cleanrooms;
  • Portieken;
  • Andere locaties

Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06-15 51 16 12
julia@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker

Als schoonmaker kun jij voor tijdelijk en langer aan de slag op één vaste werkplek maar ook meerder werkplekken waar jij momenteel echt wat kan betekenen. In verband met de gezondheidsrisico's is het belangrijk dat de opdrachtgever ook echt op jou aan kan. Dit betekent dat ook op alle locaties de corona maatregelen gewaarborgd worden!

Je gaat aan de slag op een locatie(s) waarbij de werkzaamheden uiteenlopend kunnen zijn. Iedere locatie heeft haar eigen werkzaamheden. Je krijgt namelijk op een school te maken met andere werkzaamheden dan bij een verzorgingshuis. Van standaard werkzaamheden als stofzuigen, dweilen en sanitair tot locatie specifieke werkzaamheden, zorg je ervoor dat alles weer schoon is om te gebruiken. Afhankelijk van je ervaring wordt gekeken waar je wordt ingedeeld. Wij zullen jou daarover tijdig informeren.

Je gaat werken bij

Jij Uitzendbureau is een uitzendorganisatie in Noord-Nederland die inmiddels 13 jaar bestaat. Met specialiteiten als schoonmaak, horeca, bouw en techniek kom je te werken bij een frisse uitzendorganisatie die weet wat jij zoekt en wilt. Samen met jou kijken wij naar de perfecte match en de mogelijkheden die er zijn voor een goede samenwerking.

Wat bieden wij je aan

  • Mogelijkheid om op flexibele basis aan het werk te gaan
  • Maar ook op vaste locaties;
  • Eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau en de opdrachtgever die goed bereikbaar is via Whatsapp, e-mail en telefonisch
  • Oproep poule waar jij deel van uit kunt maken;
  • Salaris van €11,44 bruto per uur bij 21 jaar en ouder
  • Functies in jouw omgeving
  • Wekelijkse óf maandelijks verloning
  • Mogelijkheden om veel aan het werk te gaan op wisselende locaties

Wat vragen we van je

  • Ervaring in de schoonmaak is fijn meegenomen, maar motivatie is belangrijkers
  • Bij voorkeur ben je per direct beschikbaar, in overleg zijn er mogelijkheden.

Salarisindicatie

€11,44 bruto per uur.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Suikerlaan 13, 9743DA Groningen
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 10-09-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl