Schoonmaker kantoor

Nieuw

Introductie

Voor onze relatie gevestigd in Grijpskerk ben ik per direct op zoek naar een ervaren schoonmaker m/v. Welke dag dat je wilt werken is geheel aan jezelf, maar je werkt 5 uur per week. Ook is het dagdeel in overleg. Het betreft een functie voor langere periode.

Wat ga je doen als schoonmaker?

Jij gaat zelfstandig bij onze klant aan het werk. Zo ben je verantwoordelijk voor het schoonmaken van:
  • de toiletten
  • de kantoren
  • de vloeren
  • de kantine

Je gaat werken bij

Onze klant is een gevestigde naam met decennia lange ervaring in de particuliere en zakelijke markt. Ze zijn veelzijdig in onderhouden, beschermen en repareren. Voor onderhoudswerkzaamheden kun je bij hen terecht!

Wat bieden wij je aan

  • Salaris van €11,27 bruto per uur
  • functie voor langere periode
  • wekelijks je salaris gestort
  • je eigen contactpersoon binnen JIJ
  • geen lange reistijd, maar werk bij jou in de buurt!

Wat vragen we van je

  • Minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring
  • woonachtig in Grijpskerk of nabije omgeving.

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur.

Locatie

Grijpskerk

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • > 3 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 27-08-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl