Schoonmaker kantoren

Introductie

Voor een pand gevestigd in de Drachten zoek ik een schoonmaker voor 7,5 uur per week. Je werkt van maandag tot en met vrijdag. Je kunt starten vanaf 17:00. In totaal gaat het om 1,5 uur per dag! Het betreft een vacature voor in eerste instantie 1 week! Bij goed bevallen is het kans op langere periode. Op je eerste dag ga je samen werken met de huidige schoonmaakster.

Wat ga je doen als schoonmaker?

In de eerste dagen werk jij samen met de huidige schoonmaker en word jij klaargestoomd zodat je daarna zelfstandig aan de slag kan.

Wat moet er precies schoongemaakt worden?
  • Kantoren
  • Toiletten
  • Algemene ruimtes

Wat zijn de werkzaamheden?

  • Stofwissen
  • Schoonmaken van meubilair
  • Stofzuigen en dweilen
  • Schoonmaken van sanitair
  • Prullenbakken legen
  • Andere voorkomende werkzaamheden.

Je gaat werken bij

Schoonmaken is verfrissend werk. Zo ervaart onze klant en zijn medewerkers het werk dagelijks weer. Daarbij is schoonmaken écht een vak apart, een specialisme dat voldoening geeft. Tenminste als je het goed doet. En bij onze klant gebeurt dit goed. Zij bieden namelijk alle mogelijkheden van een schoonmaakbedrijf maar wel met de inzet en betrokkenheid van een familie bedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • 7,5 uur per week
  • Vacature voor in eerste instantie 1 week, bij goed bevallen langere periode!
  • Wekelijkse of maandelijkse verloning
  • Zelfstandige functie
  • Salaris van €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Wat vragen we van je

  • Woonachtig in de (nabije) omgeving van Drachten
  • Ervaring in de schoonmaak
  • Beschikbaar voor in ieder geval een week. Bij goed bevallen voor langere periode!

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Drachten

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-06-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl