Schoonmaker kantoren

Reageer nu!

Introductie

Voor een pand gevestigd in de Wijert, Groningen zoek ik een schoonmaker voor 10 tot 12.5 uur per week. Je werkt van maandag tot en met vrijdag. Je start rond 17:15 uur. Afhankelijk van de werkzaamheden elke dag werk je tussen de 2 en 2.5 uren per keer. Het betreft een vacature voor langere periode.

Wat ga je doen als schoonmaker?

In de eerste week werk jij samen met de huidige schoonmaker en word jij klaargestoomd zodat je daarna zelfstandig aan de slag kan.

Wat moet er precies schoongemaakt worden?
  • Kantoren
  • Toiletten
  • Algemene ruimtes

Wat zijn de werkzaamheden?

  • Stofwissen
  • Schoonmaken van meubilair
  • Stofzuigen en dweilen
  • Schoonmaken van sanitair
  • Prullenbakken legen
  • Andere voorkomende werkzaamheden.

Je gaat werken bij

Het schoonmaakbedrijf heeft een lange staat van dienst. In 1972 zijn ze opgericht en inmiddels uitgegroeid tot een team met jarenlange ervaring en mogen ze zich specialist in allerlei vormen van schoonmaak noemen.

Wat bieden wij je aan

  • Vaste 10 uur per week met uitloop na 12,5 uur per week.
  • Functie voor langere tijd waar geen einddatum is.
  • Wekelijkse óf maandelijks verloning, de keuze ligt bij jou.
  • Goed inwerkprogramma waar je uiteindelijk zelfstandig gaat werken;
  • Eigen contactpersoon bij de klant en Jij Uitzendbureau die goed bereikbaar is via telefoon, e-mail of WhatsApp;
  • Salaris van €11,44 bruto per uur

Wat vragen we van je

  • Woonachtig in de (nabije) omgeving van Groningen;
  • Minimaal 6 maanden ervaring in de schoonmaak;
  • Voor langere periode beschikbaar.

Salarisindicatie

€11,44 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 07-07-2021
Contact
Bo Copinga
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
04-08-2021
inGroningen
04-08-2021
inGroningen
04-08-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

 

Delfzijl
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

 

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl