Schoonmaker kantoren

Topbaan

Introductie

Oproep aan alle vroege vogels die nog een baan zoeken: voor een kantoorpand gevestigd bij het Zernike zijn we op zoek voor een langere periode naar een schoonmaker voor in de ochtend. De werktijden zien er als volgt uit: van maandag tot en met donderdag werk je van 06:00 tot 07:45 uur en op vrijdag van 06:00 tot 08:15. In totaal maak je tussen de 9 à 10 uur per week.

Klinkt 06:00 uur net iets te vroeg? Geen probleem, je mag uiterlijk om 06:30 starten.

Meer informatie?
Tel: 050-5470050 | Whatsapp: 0615511612
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker kantoren

Bij de locatie werk jij samen met andere collega's en voeren jullie de de volgende werkzaamheden uitvoeren: stofzuigen en dweilen van het pand, prullenbakken legen en het schoonmaken van sanitair en meubilair. Verder zijn er ook nog andere specifieke locatie gerichte werkzaamheden.

Je gaat werken bij

Schoonmaken is werk dat verfrissend is. Dit ervaart onze klant en zijn medewerkers het werk dagelijks weer. Daarbij is schoonmaken écht een vak apart, een specialisme dat voldoening geeft. Tenminste als je het goed doet. Bij onze klant gebeurt dit goed. Zij bieden namelijk alle mogelijkheden van een schoonmaakbedrijf maar wel met de inzet en betrokkenheid van een familie bedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Bruto salaris van €11,83 per uur
  • 8,33% vakantiegeld en opbouw van de vakantiedagen
  • Na 8 (gewerkte) weken pensioenopbouw
  • Wekelijks óf maandelijks je salaris
  • Bevalt het van beide partijen goed, dan is kans op een contract bij de opdrachtgever aanwezig.
  • Voor langere periode bij een vast pand werken
  • Zou je meer willen werken? Dan gaan wij met en voor jou op zoek naar meer uren
  • Je krijgt je eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau en is beschikbaar via Whatsapp, e-mail en telefoon
  • Goed te combineren met andere dagelijkse bezigheden

Wat vragen we van je

  • Werkervaring is niet verplicht. motivatie is belangrijker!
  • Woonachtig in Groningen en beschikbaar op bovengenoemde dagen

Salarisindicatie

Bruto €11,83 per uur

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 19-05-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl