Schoonmaker kantoren

Nieuw

Introductie

Voor een pand gevestigd aan de industrieweg in Staphorst zoeken wij een schoonmaker voor 1 week! Het gaat om week 40 (28-09 tot en met 02-10). Je werkt van maandag tot en met vrijdag van 16:30 - 20:00 uur. In totaal werk je 17.5 uur in deze week.

Bij goed bevallen van beide kanten kan je hier ook invallen op 9 tot en met 28 november. Indien gewenst zijn er dan ook meer uren beschikbaar.

Wat ga je doen als schoonmaker?

Jij bent verantwoordelijk voor het schoonmaken van de:
  • kantoren;
  • toiletten;
  • verkeersruimten (hal, gangen en trappenhuis).

Werkzaamheden bestaan uit:

  • stofzuigen en dweilen van de vloeren in alle ruimtes;
  • afstoffen/afnemen meubels;
  • schoonmaken toiletten.

Je gaat werken bij

De focus binnen deze organisatie richt zich op klanten en medewerkers. Onze klant heeft de ambitie klanten en medewerkers te verbinden, met hun vakmanschap als basis en met oog voor onze maatschappij. Hierin de optimale balans vinden is hun ultieme doel.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform schoonmaak cao: €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder;
  • direct de week er op je salaris uitgekeerd;
  • kans op meer uren;
  • wij werken met korte lijntjes, daarom krijg jij je eigen contactpersoon binnen JIJ;
  • goed bereikbaar en altijd snel reactie van ons via: WhatsApp, telefoon en e-mail.

Wat vragen we van je

  • Minimaal 6 maanden aantoonbare werkervaring in de schoonmaak;
  • woonachtig in Staphorst of nabije omgeving.

Salarisindicatie

Salaris conform schoonmaak cao: €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Staphorst

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-09-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl