Schoonmaker ochtenddienst

Reageer nu!

Introductie

Voor maandag en donderdag op zoek naar een schoonmaker voor de ochtenduren.

Wat ga je doen als Schoonmaker ochtenddienst

Bij een dagbestedingspand in Haren komt een ochtenddienst vrij. Voor iedere maandag en iedere donderdag tussen 09:00 en 12:15. Dat is totaal 6,5 uur per week!

Wat ga je doen?

  • Je gaat aan de slag op een dagbestedingspand voor oudere mensen
  • Je zorgt er dus voor dat zij een schone en veilige leefruimte hebben
  • Je zorgt ervoor dat de vloeren worden gedaan
  • Dat de meubelen worden afgenomen en gepoetst
  • En dat de ouderen zich comfortabel voelen zonder dat ze jou afhouden van je werk.

Je gaat werken bij

Het pand waar je aan de slag gaat is een dagbestedingspand voor ouderen. Ze wonen er zelfstandig maar ontmoeten anderen in de algemene ruimtes. Dit is de plek die jij schoon en veilig houdt. De opdrachtgever waarvoor je aan de slag gaat heeft hier al jarenlang schoonmaakmedewerkers lopen en weet dus goed wat er te verwachten valt op locatie. Voor vragen of onduidelijkheden kun je daarom altijd bij ze terecht.

Wat bieden wij je aan

  • Een ochtendshift voor maandag en donderdag van 09:00 tot 12:15
  • Een zelfstandige functie waarin jij goed weet wat er van je verwacht wordt
  • Wij zijn je vaste contactpersoon die je helpen waar nodig
  • We betalen wekelijks je gewerkte uren uit
  • Een salaris van €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder

Wat vragen we van je

  • Je hebt minimaal zes maanden ervaring als schoonmaker
  • Je kan de aangegeven uren

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 24-08-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl