Schoonmaker parttime

Introductie

Ben jij een enthousiaste schoonmaker die opzoek naar een flexibele deeltijdschoonmaakbaan bij cafés, scholen, kantoren, kinderdagverblijven etc.?

Werktijden en werkdagen zijn in overleg met jou. Dus geef bij ons aan hoeveel jij wilt werken, welke dagen en op welke tijden en er is 100% kans op een match.

Direct contact opnemen?
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06-15 51 16 12
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker parttime

Je gaat aan de slag als deeltijd schoonmaker in de regio Groningen. De werktijden zijn flexibel en wisselend; zo kun je starten vanaf 5:30 in de ochtend, maar ook zijn er genoeg vacatures is de middag of avonduren na 18:00. Ook zijn de schoonmaakwerkzaamheden per locatie erg wisselend. Bij een café of kantoorpand doe je andere werkzaamheden dan bij een kinderdagverblijf als op een school.

Maar meest voorkomende werkzaamheden zijn: stofzuigen en dweilen van de vloeren, schoonmaken en afnemen van meubilair, sanitair en het legen van prullenbakken.

Je gaat werken bij

Jij Uitzendbureau is een frisse uitzendorganisatie in Noord-Nederland die inmiddels 14 jaar bestaat! Wij brengen werk en mens samen binnen een aantal sectoren: schoonmaak, bouw, groenvoorziening, horeca en techniek. We zijn een betrokken uitzendbureau dat samen met jou kijkt naar jouw wensen en de mogelijkheden, zodat er een perfecte match ontstaan.

Wat bieden wij je aan

  • Werken bij een van de leukste uitzendbureau van het noorden!
  • Jij bepaalt hoeveel je wil werken en in welke vorm (parttime/fulltime/binnen een poule), alles is mogelijk!
  • Eigen contactpersoon. Deze persoon is zowel telefonisch als via email en WhatsApp bereikbaar.
  • Salaris van 11,44 bruto per uur bij 21 jaar of ouder
  • Functies in jouw omgeving
  • Wekelijkse of maandelijkse verloning: Jij mag kiezen!
  • Beschikking tot professionele middelen en materialen
  • Pensioensopbouw
  • Opbouw vakantiedagen en vakantiegeld

Wat vragen we van je

  • Een leergierige en enthousiast houding
  • Woonachtig in Assen of omgeving

Salarisindicatie

Salaris volgens, in overeenstemming met CAO schoonmaak- en glazenwassersbedrijf. - €11,83 bruto per uur

Locatie

Assen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 14-06-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl