Schoonmaker showroom Drachten

Nieuw

Introductie

Als je door een showroom loopt, koop je dan ook iets sneller als het er mooi en schoon uit ziet? Voor een showroom bedrijf in Drachten zijn we op zoek naar schoonmakers van maandag tot en met vrijdag voor de periode van 18 juli tot 8 augustus die het er mooi en schoon maken.

Mocht je meer informatie willen, dan kunt u mij bereiken op:

E-mail: bernice@jij-uitzendbureau.nl

Telefoonnummer: 06-15511612

Wat ga je doen als Schoonmaker showroom Drachten

Je gaat aan de slag als schoonmaker bij een showroom in Drachten. Je begint je dag om 16:00 uur voor 2 uur en 30 minuten. De werkdagen zijn van maandag tot vrijdag en je werkzaamheden bestaan uit het volgende:

  • reinigen van sanitair en bijvullen voorzieningen
  • stofzuigen
  • zwerfafval
  • wassen van de ramen entrees
  • schrobben van de vloeren

Je hoeft niet alles iedere dag te doen, de werkplanning volgt op locatie.

Naast de showroom, moeten de kantine en kantoren ook schoongemaakt worden.

Je gaat werken bij

Onze klant zit gevestigd in Drachten en je komt te werken bij een zonwering showroom. Er is van alles te vinden van rolluiken tot terrasoverkappingen en van screens tot knikarmschremen.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform cao schoonmaak: €11,83 bruto per uur
  • Opbouw vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld
  • Pensioenopbouw
  • Veel flexibiliteit : jij geeft je wensen door en wij maken de match
  • Je krijgt je eigen contactpersoon binnen Jij en de opdrachtgever die snel en makkelijk bereikbaar zijn
  • Altijd werk in jouw (bekende) omgeving.
  • Wekelijks of maandelijks je salaris gestort. Jij mag kiezen!

Wat vragen we van je

  • Woonachtig in de buurt van Drachten
  • Beschikbaar op de periode van 18 juli tot 8 augustus

Salarisindicatie

Bruto salaris van €11,83 per uur.

Locatie

Drachten

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Ampèrelaan 11, 9207 AM Drachten
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 30-06-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-08-2022
inGroningen
02-08-2022
inGroningen
02-08-2022
inStadskanaal
02-08-2022
inAssen
02-08-2022
inSumar
02-08-2022
inGarnwerd

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl