Schoonmaker slagerij-duplicaat

Nieuw

Introductie

Wil jij fulltime aan de slag als schoonmaker bij een slagerij! Lees dan snel meer!

Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06-15 51 16 12
julia@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker slagerij-duplicaat

Bij de horeca slagerij in Anloo ben jij verantwoordelijk voor de schoonmaak van onder andere toiletten, vloeren, wanden en de kantine. Dat zijn de niet de enige werkzaamheden die je gaat uitvoeren.

Binnen de slagerij houdt jij je ook bezig met de schoonmaak van machines. Deze machines ga jij dan ook schoonmaken volgens het hygiëne-protocol van NVWA. Je haalt de machines uit elkaar en achteraf zet jij de machines ook weer in elkaar. Dit ga je natuurlijk niet doen voordat je een goede uitleg hebt gekregen.

Ervaring is mooi meegenomen, maar je leergierig en gemotiveerd. Je werkt van maandag tot en met vrijdag en de werktijden zijn van 08:30 tot 17:30. Tijdens je eerste werkdagen krijg jij begeleiding binnen de slagerij om
om precies te weten hoe jij je aan het hygiëne-protocol moet houden!

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een horeca slagerij in Drenthe. Het bedrijf is gevestigd op een nietalledaagse locatie: in een voormalige melkfabriek, aan de rand van het Drenthe dorpje Anloo. 'Mijn vader streek hier in 1973 neer en legde de basis voor het hedendaagse bedrijf", aldus de eigenaar.

Hij ging op zijn 18e meewerken in het familiebedrijf. Sinds 2003 staat de eigenaar aan het roer van het bedrijf.
‘Na de slagersopleiding ging mijn vader aan de slag bij de dorpsslager in Glimmen. Maar het was altijd zijn droom om voor zichzelf te beginnen, In 1963 begon hij daarom een slagerij in Zuidlaren. Vandaar ook de naam ABZ, wat staat voor Arie Bos Zuidlaren. 10 jaar later verhuisde het bedrijf naar Anloo en dat is vandaag de dag nog steeds onze thuisbasis.’

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime baan van maandag t/m vrijdag
  • Functie voor langere periode
  • Je kan per direct starten
  • Salaris conform slagers cao tussen de €11 - €13 bruto per uur op basis van leeftijd en ervaring.
  • Je krijgt wekelijks of maandelijks je salaris gestort
  • Eigen vaste contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau
  • Bij goed bevallen, is indiensttreding bij de klant de prioriteit

Wat vragen we van je

  • Ervaring in de schoonmaak is een pré, leergierig en gemotiveerd zijn is belangrijker;
  • Je bent op korte termijn beschikbaar voor werk.

Salarisindicatie

Tussen de €11 - €13 bruto per uur.

Locatie

Anloo

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Drenthe
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl