Schoonmaker sportschool

Nieuw

Introductie

Voor een sportschool gevestigd in Assen ben ik per 1 juli op zoek naar een schoonmaker voor langere periode. Je werkt elke ochtend (maandag tot en met vrijdag) van 05:30 - 08:00 uur. In totaal werk je 12.5 uur per week.

Wat ga je doen als schoonmaker?

Je bent zelfstandig verantwoordelijk voor het schoonmaken van het fitness gedeelte van de sportschool. Denk hierbij aan:

  • Schoonmaken van de apparaten
  • stofzuigen en dweilen van de vloer
  • toiletten
  • andere voorkomende werkzaamheden.

Je gaat werken bij

Schoonmaken is verfrissend werk. Zo ervaart de klant en zijn medewerkers het werk dagelijks weer. Daarbij is schoonmaken écht een vak apart, een specialisme dat voldoening geeft. Tenminste als je het goed doet. En bij de klant gebeurt dit goed. Zij bieden namelijk alle mogelijkheden van een schoonmaakbedrijf maar wel met de inzet en betrokkenheid van een familie bedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Bij goed bevallen van beide kanten een functie voor langere periode
  • werken in je eigen omgeving
  • wij houden van korte lijnen, dus je eigen contactpersoon binnen JIJ
  • je kiest zelf of je wekelijks of 4-wekelijks je salaris uitbetaald krijgt
  • salaris volgens cao schoonmaak: €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Wat vragen we van je

  • Jij hebt minimaal 6 maanden ervaring als schoonmaker
  • je woont in Assen of nabije omgeving
  • je kan per direct starten.

Salarisindicatie

  • salaris volgens cao schoonmaak: €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Assen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 17-06-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl