Schoonmaker

Nieuw

Introductie

Van maandag 9 november tot en met vrijdag 27 november ben ik op zoek naar 3 schoonmakers in Staphorst. Het gaat om een pand gevestigd aan de industrieweg. Er zijn 3 rondes beschikbaar.

Ronde 1: maandag tot en met vrijdag van 10:00 - 12:00 uur (10 uur p/w)
Ronde 2: woensdag tot en met vrijdag van 11:00 - 14:00 uur (9 uur p/w)
Ronde 3: maandag tot en met vrijdag van 16:30 - 20:00 uur (17.5 uur p/w)

Wat ga je doen als schoonmaker?

Ronde 1 en 2 zijn de toiletronde / corona ronde. Met andere woorden: extra schoonmaak rondes. Denk hierbij aan het schoonmaken van:
  • toiletten;
  • deuren en klinken.

Ronde 3 is de avond / reguliere schoonmaak. Denk hierbij aan het schoonmaken van:

  • kantoren;
  • toiletten;
  • verkeersruimten (hal, gangen en trappenhuis).

Je gaat werken bij

De focus binnen deze organisatie richt zich op klanten en medewerkers. Onze klant heeft de ambitie klanten en medewerkers te verbinden, met hun vakmanschap als basis en met oog voor onze maatschappij. Hierin de optimale balans vinden is hun ultieme doel.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform schoonmaak cao: €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder;
  • wekelijkse verloning;
  • ronde's combineren is mogelijk;
  • je eigen contactpersoon binnen JIJ;
  • goed bereikbaar en altijd snel reactie van ons via: WhatsApp, telefoon en e-mail.

Wat vragen we van je

  • Minimaal 3 maanden ervaring in de schoonmaak;
  • woonachtig in Staphorst of nabije omgeving.

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Staphorst

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-09-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl