Schoonmaker uur per dag

Topbaan

Introductie

Iedere dag en vijf dagen per week één uur schoonmaken? Van maandag tot en vrijdag van 11:30 tot 13:30 op zoek naar een schoonmaker.

Wat ga je doen als Schoonmaker uur per dag

In verband met alle nieuwe en strenge restricties is het schoonmaak vak des te meer belangrijk geworden. Zeker op plekken waar veel mensen komen is een schoonmaker niet meer weg te denken. Voor deze functie zoeken wij van maandag tot en met vrijdag een schoonmaker die een tussenronde kan doen van 11:30 en 13:30. Hoe laat je de ronde precies doet kan jij tussen aangegeven tijden zelf bepalen. In ieder geval werk je één uur per dag en dus vijf uur per week.

Wat ga je precies doen?
  • Schoonmaken van toiletten
  • Afnemen van 'veelgebruikte' plekken zoals deurknoppen en handvaten

Je gaat werken bij

Het schoonmaak bedrijf waarvoor je aan de slag gaat is al jarenlang werkzaam op deze locatie en heeft daarnaast ook meerdere opdrachten in heel Groningen. Jij bent dan ook het plaatje van het bedrijf en zorgt ervoor dat de klant tevreden is met het resultaat en je inzet.

Wat bieden wij je aan

  • Wij zullen je vaste contactpersoon zijn waarbij je altijd terecht kunt met vragen
  • Voor vijf dagen per week, één uur per dag een afwisselende schoonmaakfunctie
  • We zullen wekelijks je salaris overmaken
  • Bij 21 jaar en ouder een salaris van €11,27 bruto per uur
  • En ook willen we graag met je kijken of we meer uren voor je kunnen realiseren

Wat vragen we van je

  • Jij kan zelfstandig werken en kan daarmee garanderen dat je bijdraagt aan een veilige omgeving!
  • Jij bent voor langere periode ook op aangegeven tijdstip beschikbaar voor vijf dagen in de week.

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 24-08-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl