Schoonmaker vakantiepark

Nieuw

Introductie

Wij zoeken per direct schoonmakers die hun handen uit de mouwen willen steken op een vakantiepark aan het Bergumermeer!

Hoe ziet een werkdag eruit?

Elke dag begin je met een kop koffie en bespreek je de dag. Vervolgens ga je met je team aan de slag.

Vooraf aan het seizoen (vanaf maart) wordt er een grote schoonmaak van de accommodaties en de faciliteiten gedaan. Tijdens het (hoog)seizoen ben je bezig met de schoonmaak van toiletten, zwembad, horeca en de receptie. Op de wisseldagen, maandag en vrijdag, maak je de accommodaties schoon.

Beschikbaarheid in de weekenden en vakanties is wel gewenst, maar kan in overleg. Het aantal uren dat je werkt is wisselend en afhankelijk van het seizoen.

Je gaat werken bij

Het leuke vakantiepark Bergumermeer, een echt familiepark met strand, restaurant en vele voorzieningen. Het personeel bestaat uit een vast team met daarbij seizoen medewerkers. Uiteraard ligt het park aan het Bergumermeer, een meer ontstaan in de ijstijd en ideaal voor watersport en sportvisserij. Het park is dit seizoen al behoorlijk volgeboekt, zoals het nu lijkt blijft heel Nederland dit jaar in eigen land!

Wat bieden wij je aan

  • Een leuke variërende baan in een natuurlijke omgeving.
  • Werk in ieder geval op de maandag en vrijdag
  • Functie voor langere periode
  • Ideale werktijden onder schooltijden
  • Werken met een gezellige groep
  • Wekelijkse uitbetaling van je gewerkte uren
  • Salaris €10,45 bruto per uur bij 21 jaar en ouder

Wat vragen we van je

  • Woonachtig in de omgeving van het bergumermeer
  • Beschikbaar voor variabele uren
  • Aanpakkers mentaliteit

Salarisindicatie

Tussen € 8,00 & € 11,00 per uur

Locatie

Sumar

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Solcamastraat 30, 9262 ND Sumar
Vakgebied
  • Schoonmaak
  • Horeca
Dienstverband
  • Parttime
Locatie
  • Friesland
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Contact
Bo Copinga
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl