Schoonmaker vakantiepark

Nieuw

Introductie

Zoek jij de ideale baan als schoonmaker bij een vakantiepark? Ben jij per direct opzoek, dan kun je deze week al beginnen! Maandag en vrijdag zijn je vaste dagen in Vlagtwedde, reageer snel!

Meer informatie?
Tel: 050-5470050 | Whatsapp: 06-15511612
bo@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker vakantiepark

Voor een vakantiepark in Vlagtwedde zijn wij opzoek naar schoonmaakmedewerker(s). Je gaat met een team mee op pad. Je begint de dag gezamenlijk met een kop koffie waarbij jullie het werk bespreken.

Zodra dit gebeurt is, verplaats je met een fiets over het park. In het begin ga je samen met iemand aan de slag. Later is het de bedoeling dat je zelfstandig aan de slag gaat om de bungalows schoon te maken. Dat betekent van het gebruikelijke huishoud schoonmaak (stofzuigen, dweilen en afstoffen) tot grondige badkamer reiniging. Het gaat erom dat jij het werk ziet liggen en weet wat je moet doen zodat jij ervoor zorgt dat de gasten ongestoord aan hun vakantie kunnen beginnen en genieten.

Je werkt daarom op de wisseldagen en dat betekent, ene gast eruit en klaar maken voor andere gast. Wel is de mogelijkheid om meer te werken op overige dagen maar dit is afhankelijk van de bezetting. De werkdagen start je om 09:30 en rond 15:00 eindig je gezamenlijk de dag. Soms kan het werk uitlopen met uiterste tot 16:00!

Je gaat werken bij

Onze klant is in 1993 opgericht. Nu ruim 27 jaar later werken er meer dan 2.000 mensen verspreid over 4 vestigingen in het noorden van het land. Ondanks de grootte van het bedrijf voelt het nog steeds kleinschalig. Iedereen kent elkaar en er hangt een prettige werksfeer.

Het vakantiepark waar je aan het werk gaat bestaat uit vrijstaande accommodaties in een natuurlijke omgeving met veel water. Dat betekent dus niet alleen fietsen en wandelen, maar ook vissen is mogelijk aan dit meer. De gasten kunnen dus variëren van een weekend weg, midweek of een langer verblijf. Gasten kunnen hier uiteenlopende activiteiten op het park en in de omgeving doen! Voor hun is het natuurlijk belangrijk om in een nette en schone accommodatie aan te komen. Let the holiday begin!

Wat bieden wij je aan

  • Een leuke variërende baan in een natuurlijke omgeving;
  • Werk op de maandag en vrijdag (in overleg ook andere dagen)
  • Functie voor langere periode;
  • Ideale werktijden onder schooltijden;
  • Werken in een leuk, gezellig team;
  • Beschikking tot professionele middelen en materialen;
  • Wekelijkse of maandelijks uitbetaling van je gewerkte uren;
  • Salaris €11,44 bruto per uur bij 21 jaar en ouder;
  • Eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau en het schoonmaakbedrijf.

Wat vragen we van je

  • Je bent beschikbaar op de maandag en vrijdag; eventuele dagen meer zijn in overleg;
  • Woonachtig in Vlagtwedde of nabije omgeving;
  • Per direct beschikbaar

Salarisindicatie

€11,46 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Vlagtwedde

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Laan v. Westerwolde 6, 9541 ZA Vlagtwedde
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 26-10-2021
Contact
Bo Copinga
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl