Schoonmaker vakantiepark

Nieuw

Introductie

Wil jij een bijbaan als schoonmaker op een vakantiepark? En ben jij per direct beschikbaar? Wacht dan niet langer en solliciteer direct of neem contact met ons op.

E-mail: Julia@jij-uitzendbureau.nl
Telefoon: 050-5470050
Mobiel (whatsapp): 06-15511612

Wat ga je doen als Schoonmaker vakantiepark

Wij zijn op zoek naar schoonmaakmedewerker(s) voor een vakantiepark in Vlagtwedde. Je begint de dag met kop koffie samen met je collega's en daarna ga je met je team op pad.

In het begin ga je samen met iemand aan de slag. Later ga je zelfstandig aan de slag gaat om de bungalows schoon te maken. Je werkzaamheden bestaan uit de gebruikelijke huishoud schoonmaak (stofzuigen, dweilen en afstoffen) tot grondige badkamer reiniging. Het gaat erom dat jij het werk ziet liggen en weet wat je moet doen zodat jij ervoor zorgt dat de gasten ongestoord aan hun vakantie kunnen beginnen en genieten.

Je werkt daarom op de wisselende dagen. De werkdagen start je om 09:30 en rond 15:00 eindig je gezamenlijk de dag. Soms kan het werk uitlopen met uiterste tot 16:00!

Je gaat werken bij

Onze klant is in 1993 opgericht. Nu ruim 27 jaar later werken er meer dan 2.000 mensen verspreid over 4 vestigingen in het noorden van het land. Ondanks de grootte van het bedrijf voelt het nog steeds kleinschalig. Bijna iedereen kent elkaar en er hangt een prettige werksfeer.

Het vakantiepark waar je aan het werk gaat bestaat uit vrijstaande accommodaties in een natuurlijke omgeving met veel water. Dat betekent dus niet alleen fietsen en wandelen, maar ook vissen is mogelijk aan dit meer. De gasten kunnen dus variëren van een weekend weg, midweek of een langer verblijf. Gasten kunnen hier uiteenlopende activiteiten op het park en in de omgeving doen! Voor hun is het natuurlijk belangrijk om in een nette en schone accommodatie aan te komen. Let the holiday begin!

Wat bieden wij je aan

  • Een leuke variërende baan in natuurlijke omgeving;
  • Werk op de maandag en vrijdag (in overleg ook andere dagen)
  • Functie voor langere periode;
  • Ideale werktijden onder schooltijden;
  • Werken in een leuk, gezellig team;
  • Beschikking tot professionele middelen en materialen;
  • Wekelijkse of maandelijks uitbetaling van je gewerkte uren;
  • Salaris €11,83 bruto per uur bij 21 jaar en ouder;
  • Eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau en het schoonmaakbedrijf.

Wat vragen we van je

  • Je bent beschikbaar op de maandag en vrijdag; eventuele dagen meer zijn in overleg;
  • Woonachtig in Vlagtwedde of nabije omgeving;
  • Per direct beschikbaar

Salarisindicatie

€11,83 euro per uur als je 21 jaar of ouder bent.

Locatie

Vlagtwedde

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Laan v. Westerwolde 6, 9541 ZA Vlagtwedde
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Locatie
  • Drenthe
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 12-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl