Schoonmaker winkel

Introductie

Voor een winkel gevestigd op het industrieterrein in Groningen zoek ik een schoonmaker voor 8 uur in de week. Je werkt op dinsdag en vrijdag. Je start om 08:00 uur en om 12:00 eindigen de werkzaamheden. Het betreft een vacature voor langere periode.

Wat ga je doen als schoonmaker?

Jij hebt je eigen manier van schoonmaken en werkt het beste zelfstandig. Daarom is deze vacature dan ook perfect voor jou. In de winkel hou jij je bezig met verschillende ruimtes. Deze bevinden zich op de eerste en tweede etage. Op beide etages kom je te maken met de kantine, toiletten, keuken en kleedkamerS maar ook ben je verantwoordelijk voor de showrooms. In deze 4 uur ga jij je de gehele schoonmaak op je nemen.


Welke werkzaamheden heb je?

  • Stofzuigen en dweilen van de showrooms;
  • Schoonmaken van het sanitair op beide etage's;
  • Vegen van de vloer in de kleedkamer;
  • Afnemen van de keuken;
  • Vloer dweilen in kantine;
  • Prullenbakken legen in alle ruimtes;
  • Andere voorkomende werkzaamheden.

Je gaat werken bij

Schoonmaken is verfrissend werk. Zo ervaart onze klant en zijn medewerkers het werk dagelijks weer. Daarbij is schoonmaken écht een vak apart, een specialisme dat voldoening geeft. Tenminste als je het goed doet. En bij onze klant gebeurt dit goed. Zij bieden namelijk alle mogelijkheden van een schoonmaakbedrijf maar wel met de inzet en betrokkenheid van een familie bedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Vacature voor onbepaalde tijd;
  • Zelfstandige functie;
  • 8 vaste uren in de week;
  • Wekelijkse of maandelijkse verloning;
  • Salaris van €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Wat vragen we van je

  • Woonachtig in de omgeving van Groningen;
  • Minimaal 3 maanden ervaring in de schoonmaak;
  • Voor langere periode beschikbaar.

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 09-06-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl