Schoonmaker

Nieuw

Introductie

Woon jij in Winschoten en ben je op zoek naar een baan als schoonmaker voor 6 uur per week? Zoek dan niet langer en neem contact met mij op!

Heb je vragen over deze vacature? Ik help je graag verder.
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker

2 dagen per week a' 3 uur ga je schoonmaken bij een transportbedrijf. De schoonmaak kan variëren van het schoonmaken van de kantine, toiletten en de kantoren. De dagdelen zijn zelf in te vullen. Dus werk je liever in de ochtend of past het beter in de middag dit mag je helemaal zelf bepalen. Het bedrijf zorgt voor alle benodigdheden die je nodig om alles er weer spik en span uit te laten zien.

Je gaat werken bij

De opdrachtgever is een full-service transportbedrijf. Het bedrijf verzorgt het volledige transportproces en is 24/7 actief. Het bedrijf is gevestigd in Winschoten en staat bekend om de goede communicatie en het snelle leveren.

Het familiebedrijf is begonnen in de transport als turfschipper voor de oorlog. Jarenlang vervoerden zij turf naar hun eigen loods om het vanaf daar door te verkopen of aan huis te bezorgen. Na de oorlog zijn hier vrachtwagens bijgekomen om ook verder dan de provincie Groningen en Drenthe te kunnen leveren. De volgende generatie heeft hier wegtransport, zee- en lucht transport aan toegevoegd voor snel internationaal bereik.

Tot de dag van vandaag is de familie doorgegaan in de transport sector en is flink aan het uitbreiden met koeriersdiensten, subcontracting en eCommerce voor gerenommeerde partners.

Wat bieden wij je aan

  • Een baan voor 6 uur per week
  • Wekelijks je salaris uitbetaald
  • Vakantiedagen (25) en vakantiegeld (8%)
  • Uitzicht op een vast dienstverband bij goed functioneren
  • Leuke collega's waar je dagelijks contact mee hebt

Wat vragen we van je

  • Woonachtig in Winschoten
  • Ervaring in de schoonmaak
  • Per direct beschikbaar

Salarisindicatie

€8,- / €11,50

Locatie

Winschoten

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 28-10-2021
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl