Schoonmakers fulltime

Nieuw

Introductie

Jij-uitzendbureau is opzoek naar schoonmaak toppers!

Wat ga je doen als Schoonmakers fulltime

Je gaat aan de slag als parttime schoonmaker bij verschillende partners gevestigd in Groningen en omgeving. De werktijden zijn erg flexibel en wisselend. Je kan kiezen om in de ochtend te werken (dit is vanaf 6:00), middag of in de avonduren (na 18:00). Je werkzaamheden verschillen per locatie, maar het meest voorkomende werk bestaan uit: stofzuigen en dweilen van de vloeren, schoonmaken van meubilair en sanitair en het legen van prullenbakken.

Je gaat werken bij

Jij Uitzendbureau is een frisse uitzendorganisatie in Noord-Nederland die inmiddels 14 jaar bestaat! We hebben ons gespecialiseerd binnen een aantal sectoren. Dit zijn: schoonmaak, horeca, bouw en techniek. Samen met jou kijken wij naar de perfecte match en de mogelijkheden die er zijn voor een goede samenwerking.

Wat bieden wij je aan

  • Mogelijkheid om op flexibele basis aan het werk te gaan, maar ook vaste locaties (JIJ bepaalt)
  • Eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau, die zowel telefonisch als via email en WhatsApp bereikbaar is.
  • Salaris van 11,44 bruto per uur bij 21 jaar of ouder
  • Functies in jouw omgeving
  • Wekelijkse of maandelijkse verloning: Jij mag kiezen!
  • Beschikking tot professionele middelen en materialen
  • Pensioensopbouw
  • Opbouw vakantiedagen en vakantiegeld

Wat vragen we van je

  • Je bent representatief
  • Je bent flexibel ingesteld
  • Je bent een aanpakker

Salarisindicatie

Vanaf 11,44 per uur bij 21 jaar of ouder

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 08-06-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl