Service monteur

Doorlopende werving

Introductie

Ben jij opzoek naar vrijheid en verantwoordelijkheid als monteur? Wij zoeken een installatie monteur die graag werkt aan gas, water en licht.

Wat ga je doen als Service monteur

Als service installatie monteur sta jij veel in contact met klanten zowel particulier als zakelijk. Je werkt werkt zelfstandig of in teamverband aan gas, water, cv en loodgieter installaties. Veiligheid, comfort en deskundig advies is waar jij als service monteur mee te maken hebt. Het werken als service monteur bestaat uit de volgende werkzaamheden:

  • Zelfstandig of in teamverband werken aan gas, water, cv en loodgieters installatie.
  • Diagnose stellen bij storingen en verhelpen
  • Het communiceren met de klant en afstemmen van de werkzaamheden
  • Het meedraaien in de storingsdiensten

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een installatie bedrijf in Assen dat staat voor kwaliteit, service en vakmanschap. Het is een toegankelijk bedrijf waarin de eigenaar meewerkt in het bedrijf. Het bedrijf is al 40 jaar actief in de installatie techniek en kent een ruim klantenbestand. Persoonlijke en eerlijke omgang met klanten en medewerkers staan hoog in het vaandel. Het deskundig personeel is uitgerust met ingedeelde bedrijfsbussen en kent monteurs die plezier hebben in hun werk.

Wat bieden wij je aan

  • Je krijgt een goed salaris €13 - €15 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 p/km
  • Je krijgt wekelijks uitbetaald
  • Er is een prettige werksfeer
  • Je werkt in een klein team van ervaren monteurs
  • Er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden bij Jij Uitzendbureau (kerstpakket, jubileums)
  • Er is kans op een vast contract

Wat vragen we van je

  • Relevante werkervaring met betrekking tot de installatietechniek
  • Mbo werk- en denkniveau met voorkeur opleiding in techniek
  • Klantvriendelijke instelling en servicegerichte aanpak
  • Rijbewijs B

Salarisindicatie

Het salaris is tussen de €2200,- en €2500,- bruto per maand.

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
  • Techniek
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 14-09-2020
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl