Servicemonteur

Nieuw

Introductie

Ben jij graag bij de weg? En vind je het leuk om nieuwe dingen te leren? Word servicemonteur!

Je verhelpt zelfstandig verstoppingen in de riolering bij particulieren en zakelijk klanten in Noord Nederland.

Is deze vacature iets voor jou? Ik kom dan graag met je in contact!

esther@jij-uitzendbureau.nl | 0646312150 | 0596 542504

Wat ga je doen als Servicemonteur

Als service monteur bij onze opdrachtgever heb je een afwisselende, technische functie. Iedere werkdag is anders omdat je bij verschillende woningen over de vloer komt. Je gaat zelfstandig verstoppingen in de riolering verhelpen.

Omdat je nieuw bent in het vak, ga je eerst alles leren van een ervaren leermeester. Jullie gaan samen op pad zodat je alle kneepjes van het vak leert. Zodat je uiteindelijk zelf aan de slag kunt gaan.

Verder ga jij je als servicemonteur bezighouden met:

  • ontstoppings- en reinigingswerkzaamheden
  • inspectie werkzaamheden
  • Het uitvoeren van klein onderhoud/ reparaties

Je werktijden zijn 07:30 uur tot 16:15 uur van maandag tot en met vrijdag. Het kan voorkomen dat je een storingsdienst draait in het weekend. Een voordeel is dat je niet elke ochtend naar de zaak hoeft te rijden, waardoor je vanuit je eigen huis de werkdag kunt beginnen!

Je gaat werken bij

onze opdrachtgever in Loppersum. Het bedrijf is hier gevestigd en is specialist op het gebied van onderhoud, reparatie en aanleg van rioleringen. Het werkgebied is in de provincies Groningen, Drenthe en Friesland. Het bedrijf levert zijn diensten aan particulieren, overheden, bedrijven en instellingen.

Het bedrijf houdt zich bezig met:

  • riool ontstopping
  • riool reiniging
  • riool inspecties
  • neveldetectie
  • riool aanleg en installatie

Daarnaast kun je bij de opdrachtgever terecht voor riool leidingen, drainageleidingen, dakgoten en platte daken, kolken, zandvangers, rioolputten en vet afscheiders.

Wat bieden wij je aan

  • Wekelijks je salaris uitbetaald conform CAO klein metaal
  • Pensioen opbouw na 8 gewerkte weken
  • Een vast contactpersoon binnen JIJ Uitzendbureau
  • Een eigen werk bus
  • Hoogwaardig materiaal om je werk goed te kunnen uitvoeren
  • De mogelijkheid om intern opleidingen te volgen en door te groeien
  • Uitzicht op een vast contract!

Wat vragen we van je

  • Een hoge dosis motivatie!
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B
  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat, of bereid deze te behalen!

Salarisindicatie

€2150 - €2400 bruto per maand

Locatie

Loppersum

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Industrieweg 9, 9919JE Loppersum
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl