Sloper

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Ben jij een aanpakker en werk je graag in de bouw? Waar wacht je nog op, solliciteer en laat je gegevens achter!

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 0592 - 749277 | Whatsapp: 06 - 21 40 22 51
milan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Sloper

Je gaat als sloper aan de slag bij een bouwservice bedrijf uit Peize. Het is een gezellig kleinbedrijf die versterking zoekt voor particuliere bouwklussen. Je werkt samen met de eigenaar van het bouwbedrijf die een ervaren sloper is.

Als sloper bestaat je werk uit: sloopwerkzaamheden van woningen, vloeren, kozijnen, toiletten, badkamers, daken en houtrot reparatie. Je leert veel het werk van de ervaren sloper maar daarnaast vragen ze iemand die weet van aanpakken en fysiek werk kan verrichten.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een bouwservice bedrijf dat bestaat sinds 2006 en is begonnen met twee broers die het familie bedrijf runnen. Persoonlijke aandacht en hechte samenwerking vormen de basis. Het bedrijf richt zich op kleine en middelgrote projecten en levert totale bouwservice. Van fundament tot en met het plaatsen van dakkapel en van reparatie tot complete renovatie.

Het bouwservice bedrijf staat bekend om onderhoud, verbouw en renovatie. Bijvoorbeeld voor het plaatsen van een keuken of de renovatie van een badkamer. Maar ook voor het plaatsen van dakkapellen, dakramen, metselwerk of het vervangen van dakgoten door hout of kunststof.

Wat bieden wij je aan

  • Je krijgt een goed salaris conform bouw cao €12 - €14 bruto per uur afhankelijk van leeftijd en ervaring.
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • Wekelijks je salaris uitbetaald
  • Werkt bij een kleinschalig bouwbedrijf met persoonlijke aandacht en kans om vast in dienst te gaan bij de opdrachtgever.
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)

Wat vragen we van je

  • Werkervaring in de bouw
  • Gemotiveerd en bereid zijn om fysiek werk te willen verrichten
  • Flexibel inzetbaar en het liefst fulltime willen werken
  • Het liefst in het bezit van een B-rijbewijs en eigen vervoer

Salarisindicatie

€2400,- bruto per maand

Locatie

Peize

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-02-2021
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag! Details...
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl