Specialistische reiniging

Nieuw

Introductie

Geeft hard werken je een voldaan gevoel en ben jij iemand die het niet erg vindt om zijn handen uit de mouwen te steken? Wellicht is deze vacature dan iets voor jou!

Voor meer informatie kunt u mij bereiken op:

E-mail: Bernice@jij-uitzendbureau.nl

Telefoonnummer: 06-15511612

Wat ga je doen als Specialistische reiniging

Je begint de dag met een dag bespreking en vers kopje koffie. Samen met je collega's ga je vervolgens naar de opdrachtgever toe, voor de specialistische reiniging. Hieronder kan vallen: glazenwassen, gevelreiniging en vloerenreiniging. Natuurlijk kan iedere opdrachtgever ook nog een andere locatie gerichte klussen hebben.

De werkdagen zijn van maandag t/m vrijdag van 07:00 tot 16:00. Af en toe kan het ook voorkomen dat de opdrachtgever alleen in het weekend kan en je in het weekend moet werken.

Je gaat werken bij

Een opdrachtgever waar gezelligheid met collega's en hardwerken voorop staat! Ze willen graag zien dat je hard werkt, maar ook plezier hebt in het werk en met je collega's.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris van €11,83 bruto per uur conform schoonmaak cao bij 21 jaar en ouder.
  • Je kan direct aan de slag
  • Mogelijkheid om meer uren aan de slag te kunnen gaan.
  • Een eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau en bij de opdrachtgever die altijd goed bereikbaar zijn via Whatsapp, telefoon en e-mail
  • Keuze uit wekelijkse óf maandelijkse verloning

Wat vragen we van je

  • Jij woont in Groningen of in de nabije omgeving
  • Jij hebt minimaal 3 maanden ervaring als specialistische reinigen of ervaring met ander fysiek werk
  • Jij bent op korte termijn beschikbaar

Salarisindicatie

Bruto salaris van €11,83 per uur.

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Suikerlaan 13, 9743 DA Groningen
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
  • 13 - 24 uren p.w.
  • 25- 32 uren p.w.
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-08-2022
inGroningen
02-08-2022
inGroningen
02-08-2022
inStadskanaal
02-08-2022
inAssen
02-08-2022
inSumar
02-08-2022
inGarnwerd

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl