Specialistische schoonmaker

Introductie

Voor een bedrijf gevestigd in Ten Post ben ik op zoek naar iemand die graag het schoonmaak vak wil leren!

Wat ga je doen als specialistische schoonmaker?

Je werkt iedere dag van 08:00 - 17:00 uur. Dit kan soms een beetje uit lopen, maar dit is voor jou geen probleem. Ben je op een andere dag een keer wat eerder vrij! Om het vak te leren wordt je ingezet als o.a. glazenwasser (telescopisch), dakgotenreiniger, gevelreiniger en kunststofreiniger. Het betreft veel ladder werk, dus jij hebt geen hoogtevrees.

In het begin ga je samen met je collega op pad zodat hij jou alle fijne kneepjes van het vak kan leren. Wanneer je het werk onder de knie hebt kan je zelfstandig aan de slag. Je krijgt in dit geval ook een werkauto mee.

Je gaat werken bij

Onze klant is een ervaren en groeiend glazenwas- en schoonmaakbedrijf. Zij leveren allerlei soorten schoonmaakdiensten aan particulieren, bedrijven en instellingen.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime functie
  • een kans om het vak te leren
  • een werkauto wanneer je zelfstandig aan de slag gaat
  • startsalaris van €11,05 bruto per uur bij 21 jaar en ouder
  • je eigen contactpersoon binnen de organisatie
  • wekelijkse of maandelijkse verloning, wat jij wil!

Wat vragen we van je?

  • Jij beschikt over je rijbewijs
  • jij hebt geen hoogtevrees
  • jij bent fulltime beschikbaar

Salarisindicatie

startsalaris van €11,05 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Ten Post

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 10-03-2020
Contact
Inge Hoekstra
Heb je vragen over deze vacature?  Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
Er zijn momenteel geen vacatures aanwezig

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl