Steigerbouwer

Nieuw

Introductie

Als steigerbouwer ga jij alle voorkomende steigerconstructies monteren en demonteren. De werkzaamheden voer je in teamverband uit. Veiligheid voorop, en wel zo gezellig!

Meer informatie?
Tel: 050-5470050 | Whatsapp: 06-15697700
harold@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als steigerbouwer?

Als steigerbouwer werk je aan mooie projecten, zo werk je in een team van gezellige steigerbouwers en maken jullie met z'n allen indrukwekkende steiger constructies.

Je werk als steigerbouwer bestaat uit:

  • Bekijken en interpreteren van constructietekeningen en –schetsen
  • Voorbereiden van de bouw aan de hand van (veiligheid)voorschriften
  • Monteren en demonteren van bouw- en systeemsteigers voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten
  • Op- en afbouwen van ondersteuningen voor betonconstructies
  • Verzorgen van benodigde gereedschap, machines en apparatuur (bijvoorbeeld hijskranen, schroefmachines, takels en hamers)
  • Herstellen van eventuele onvolkomenheden
  • Keuren van steigers en ondersteuningsconstructies
  • Eventueel plaatsen van zeilen en netten
  • Opruimen van de werkplek.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een volledige leverancier in de steigerbouw. Het bedrijf heeft meerdere vestigingen in in Nederland en is werkzaam op de Noord-Europese markt. Ondanks de enorme grote van het bedrijf is er een zeer gemoedelijke sfeer en is iedereen gelijk aan elkaar. Ze blijven permanent leren, investeren en ontwikkelen zodat met recht gezegd kan worden: Wij zijn goed op de hoogte.

Wat bieden wij je aan

  • Een goed salaris van €2200 - €2800 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding €0,19 cent per kilometer
  • Bouwpensioen
  • 20 ADV dagen en 25 vakantiedagen
  • 8.33% vakantiegeld
  • Je salaris wordt wekelijks stipt en correct gestort
  • Fulltime dienstverband en grote kans op een vast contract binnen een jaar

Wat vragen we van je

  • Werkervaring als steigerbouwer
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat (indien niet in bezit, kan dit via JIJ Uitzendbureau worden behaald)
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B of kan gemakkelijk bij de zaak in Groningen komen

Salarisindicatie

€2200 - €2800 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-11-2021
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl