Steigerbouwer leerling

Nieuw

Introductie

Als steigerbouwer leerling leer jij alle kneepjes van het vak. Je werkt lekker in de buitenlucht. Met je team houd jij je voornamelijk bezig met het op- en afbouwen van stalen steigers.

Meer informatie?
Tel: 050-5470050 | Whatsapp: 06-15553065
harold@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Steigerbouwer leerling

Je bent vaak op pad. Je werkt op locatie bij bouwprojecten waar jij de steigers opbouwt, afbreekt en onderhoud ter ondersteuning van je collega’s. Daarnaast verzorg je het benodigde gereedschap. Denk aan: machines , schroefmachines, takels en hamers. In de ochtend wordt je opgehaald en aan het einde van de dag wordt je thuis gebracht. Je werkt in een team van twee tot vier collega’s. Naast het contact met collega’s heb je te maken met andere vakmensen.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een volledige leverancier in de steigerbouw. Het bedrijf heeft meerdere vestigingen in in Nederland en is werkzaam op de Noord-Europese markt. Ondanks de enorme grote van het bedrijf is er een zeer gemoedelijke sfeer en is iedereen gelijk aan elkaar. Ze blijven permanent leren, investeren en ontwikkelen zodat met recht gezegd kan worden: Wij zijn goed op de hoogte.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen de €2000 en €2700 bruto per maand
  • Wekelijks je salaris gestort op je rekening
  • Full time werk 36-40 uur voor langere tijd
  • Reiskostenvergoeding €0,19 cent per kilometer
  • Grote kans als jij goed je werk doet op een vast contract binnen 1 jaar
  • Pensioenopbouw
  • 8.33% vakantiegeld en 25 vakantiedagen
  • 20 adv-dagen of de optie om deze uit te laten keren voor een hoger salaris
  • Opties voor het behalen van je steigerpas en VCA
  • Je eigen contactpersoon binnen Jij die snel en goed bereikbaar is via Whatsapp, mail en telefoon

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat of bereid deze te behalen (via JIJ Uitzendbureau)
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs (pré)
  • Jij hebt geen hoogtevrees.

Salarisindicatie

€2000 - €2700 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-11-2021
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl