Steigerbouwer

Nieuw

Introductie

Jij moet er niet aan denken om 8 uur per dag binnen te zitten voor je werk want het liefst werk jij in de buitenlucht, het héle jaar door. Daarnaast ben jij fysiek sterk en hou je niet zo van stil zitten. Herken jij jezelf hier in? Dan hebben wij een leuke functie voor jou. Wij zoeken steigerbouwers!

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06 - 15 69 77 00
harold@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als steigerbouwer?

  • Monteren en demonteren van bouw- en systeemsteigers voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten
  • Op- en afbouwen van ondersteuningen voor betonconstructies
  • Verzorgen van benodigde gereedschap, machines en apparatuur (bijvoorbeeld hijskranen, schroefmachines, takels en hamers)
  • Herstellen van eventuele onvolkomenheden
  • Keuren van steigers en ondersteuningsconstructies
  • Eventueel plaatsen van zeilen en netten
  • Opruimen van de werkplek.

De werkzaamheden worden in teamverband uitgevoerd. Je werkt van maandag tot en met vrijdag van 07:00 - 15:45 uur op verschillende locaties in Friesland.

Je gaat werken bij

Veilig werken staat centraal bij onze klant. Alles voldoet aan de hoogste Europese veiligheids- en kwaliteitsnormen en arbeidsvoorschriften en zo wordt het materieel jaarlijks (extern) gekeurd en is het voorzien van alle certificeringen. Ze hebben meerdere bedrijven en vestigingen in Nederland en Duitsland en zijn werkzaam op de Noord-Europese markt.

Werken op hoogte en werken met materieel vereist gedegen kennis en kunde. Daarom blijft onze klant permanent leren, investeren en ontwikkelen zodat met recht gezegd kan worden: zij zijn goed op de hoogte!

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform cao bouw tussen de €2200 - €2800 bruto per maand
  • fulltime dienstverband
  • Bij goed bevallen (van beide kanten) krijg jij een contract bij de opdrachtgever
  • wekelijks of maandelijks je salaris gestort, wat jij wilt
  • reiskostenvergoeding van 0.19 ct/ km
  • bouwpensioen
  • 20 ADV dagen en 25 vakantiedagen

Wat vragen we van je

  • Jij hebt ervaring als steigerbouwer of ervaring opgedaan in een soortgelijke functie
  • Jij bent in het bezit van je VCA of bereidt deze te halen (via Jij Uitzendbureau)
  • Jij hebt geen hoogtevrees
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs en eigen vervoer

Salarisindicatie

€2200 - €2800 bruto per maand

Locatie

Leeuwarden

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-11-2021
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl