Steigerbouwer

Introductie

Kan jij steigers bouwen en in elkaar zetten? Zoek jij werk als steigerbouwer? Lees dan snel verder...

Wat ga je doen als Steigerbouwer

  • Je gaat als steigerbouwer werken aan monteren en demonteren van steigerconstructies
  • Het werken doe je als steigerbouwer in een teamverband
  • Veiligheid en verantwoordelijkheid is belangrijk bij de bouw van steigers
  • Fysiek werken in alle weersomstandigheden

Je gaat werken bij

Je gaat aan de slag bij een steigerbouw bedrijf in Meppel. Het bedrijf is groeiend en heeft als doel een veilige werkplek op hoogte voor iedere situatie. Je werkt met gezellige collega's aan diverse steigerklussen. Je kan denken aan steigerbouw van renovatie werk zoals huizen, appartementen, kerken, boerderijen. Ook tijdens bekende evenementen komt het bedrijf in actie met steigerconstructies.

Het bedrijf is gespecialiseerd in de verhuur van steigermateriaal ter behoeve van nieuwbouw, renovatie en utiliteitsbouw. Het bedrijf verhuurt verschillende steigersystemen waaronder; Artilan, Allround, Blitz en het traditionele steigersysteem.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband bij een groeiend steigerbouwbedrijf voor bepaalde tijd met uitzicht op een vaste aanstelling.
  • De werkdagen zijn van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00 uur.
  • Goede arbeidsvoorwaarden conform Bouw cao.
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 c/km
  • Vakantiegeld 8% bruto jaarsalaris
  • Gezellig team van collega's met wekelijkse vrijdagmiddag borrel

Wat vragen we van je

  • In bezit van B rijbewijs en eigen vervoer
  • Bereid om buiten te werken alle 4 jaargetijden
  • In bezit van VCA certificaat (of bereidt om deze te halen)
  • Ervaring als steigerbouwer is een pré

Salarisindicatie

€2400 bruto per maand

Locatie

Meppel

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 11-02-2021
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag! Details...
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl