Steigerbouwer ZZP

Nieuw

Introductie

Wij zoeken zelfstandige steigerbouwers voor vele opdrachtgevers uit de regio!

Wat ga je doen als Steigerbouwer ZZP

Iedere dag is anders en ben je weer bezig met nieuwe constructies. Een greep uit de werkzaamheden zijn:

  • Herstellen van eventuele onvolkomenheden
  • Keuren van steigers en ondersteuningsconstructies
  • Eventueel plaatsen van zeilen en netten
  • Opruimen van de werkplek.
  • Monteren en demonteren van bouw- en systeemsteigers voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten

De werkzaamheden worden in teamverband uitgevoerd. Je werkt van maandag tot en met vrijdag van 07:00 - 15:45 uur op verschillende locaties in Groningen.

Je gaat werken bij

Heb je je bij de Kamer van Koophandel al ingeschreven, dan plannen we graag een gesprek met jou in om je beter te leren kennen en op basis daarvan gaan we proactief aan de slag met het vinden van steigerbouw opdracht die écht bij jou passen.

Daarnaast heeft het ook voordelen om als steigerbouwer via jij-uitzendbureau aan de slag te gaan, zoals het op tijd betaald krijgen, je volledig kunnen richten op je passie en persoonlijk contact.

Wat bieden wij je aan

  • Een marktconform tarief waarbij we jouw wensen centraal houden
  • Wekelijkse betaling
  • Je krijgt van ons een factuur voor de door jouw gewerkte uren, dit scheelt voor jezelf administratief werk
  • Fulltime werk, mocht je de klus afronden dan kijken we samen naar ander werk bij dezelfde- of een andere klant
  • Een groot netwerk met veel lopende, of nog startende klussen

Wat vragen we van je

Je kunt:

  • aanpakken.

Je hebt:

  • verantwoordelijkheidsgevoel;
  • doorzettingsvermogen;
  • je VCA diploma;
  • ervaring als steigerbouwer (pré);
  • Certificaat Monteur Steigerbouw (pré);
  • je rijbewijs B.

Je bent:

  • woonachtig in de regio;
  • ons visitekaartje.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Adres
Smirnoffstraat 17, 9716 JR Groningen
Vakgebied
  • ZZP
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 02-09-2022
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl