Stratenmaker

Introductie

Werk jij graag in de buitenlucht en ben je op korte termijn beschikbaar? Wij zijn opzoek naar een stratenmaker in de omgeving van Steenwijk.

Wat ga je doen als Stratenmaker

Als stratenmaker heb je een afwisselende baan met diverse werkzaamheden. Je werkzaamheden zullen zijn; het uitzetten van hoogtes, het voorbereiden van de baan, vleien, knippen en zagen (zowel handmatig als machinaal), bestraten, aftrillen van de bestrating en het opmetselen van putten. Je werkt samen met je collega´s bij verschillende projecten voor zowel aannemers als particulieren.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een bedrijf die gevestigd is in Drenthe. Er werken meerdere stratenmakers. Het is een gezellig bedrijf, met leuke collega´s die hard werken. De meeste klussen zijn in de provincie Drenthe.

Wat bieden wij je aan

  • Een goed salaris
  • Je krijgt wekelijks uitbetaald
  • Er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden
  • Reiskostenvergoeding
  • Een team van gedreven collega's
  • Je bouwt pensioen op

Wat vragen we van je

  • Je hebt enkele jaren werkervaring als stratenmaker in de bouw
  • Je bent gedreven en kan zowel in teamverband als zelfstandig werkend
  • In bezit van VCA en rijbewijs B

Salarisindicatie

Afhankelijk van je werkervaring tussen de € 2300 - € 2600 bruto per maand.

Locatie

Drenthe

Contactpersoon

Drent
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-01-2020
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-01-2020
inMeppel
29-01-2020
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl