Stratenmaker

Nieuw

Introductie

Heb jij weinig of geen ervaring binnen de wegenbouw maar sta jij wel open om het vak van straten maken te leren? Dan past deze vacature bij jou!

Wat ga je doen als Stratenmaker

  • Het uitzetten van hoogtes;
  • Het voorbereiden van de baan
  • Vleien, knippen en zagen (zowel handmatig als machinaal);
  • Bestraten;
  • Af trillen van bestrating.

Je gaat werken bij

Het bedrijf bestaat al sinds 2016 en staat bekend als een volwaardige onderneming met een gezonder groep medewerkers. Je komt hun voornamelijk tegen in de provincie Groningen. Ze houden zich dagelijks bezig met alle vormen van bestrating, nieuwe aanleg, reconstructie en onderhoud, zowel handmatig als machinaal, bij particulieren en bedrijven.

Wat bieden wij je aan

  • Goed salaris volgens bouw CAO;
  • Al je gemaakte onkosten worden vergoed, zo ontvang je reiskostenvergoeding en krijg je betaald voor je overwerkuren;
  • Opleidingsmogelijkheden om jezelf te ontwikkelen binnen een kansrijk organisatie;
  • Mogelijkheden om intern door te groeien tot een functie met meer verantwoordelijkheid;
  • Het bedrijf heeft oog voor een veilige werkomgeving waarbij de voorschriften worden nageleefd;
  • Werken in de omgeving op toonaangevende projecten;
  • Werken in een gezellig team.

Wat vragen we van je

  • Gedreven om kwaliteit te leveren;
  • Motivatie om door te groeien;
  • Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken;
  • In het bezit van VCA.

Salarisindicatie

Het salaris ligt tussen de €1500,- en €2300,- bruto per maand.

Locatie

Siddeburen

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Grondwerk
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl