Stratenmaker

Nieuw

Introductie

Wij zijn op zoek naar een ervaren stratenmaker die zowel zelfstandig als in teamverband kan werken. De werkzaamheden variëren van particuliere klussen tot klussen voor provincie's en of gemeentes. Afwisselend werk en een goed salaris, iets voor jou?

Wat ga je doen als Stratenmaker

Als stratenmaker ben jij verantwoordelijk voor:

  • Uitzetten van hoogtes en het egaliseren en uitvlakken van de ondergrond
  • Handmatig vleien , knippen , zagen van bestratingsmateriaal
  • Onder de hamer straten
  • Aftrillen van bestrating
  • Het zetten van (beton)banden
  • Het zetten en aansluiten van straatkolken
  • Het opmetselen van putten
  • Aansturen van een team stratenmakers/oppermannen

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een leuk en gezellig bedrijf met een enthousiast team. Het bedrijf heeft veel particuliere opdrachten waardoor geen dag en of opdracht het zelfde is.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Uitzicht op vast dienstverband
  • Wekelijks salaris gestort
  • reiskostenvergoeding
  • Afwisselend werk
  • Werken met een leuk en enthousiast team
  • Goede arbeidsvoorwaarden
  • Afwisselende dagen

Wat vragen we van je

  • JIJ hebt aantoonbare ervaring als stratenmaker
  • JIJ bent in het bezit van een geldig rijbewijs
  • JIJ bent klantgericht bent een harde werker

Salarisindicatie

Afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen de €11,00 en €16,00 euro bruto per uur.

Locatie

Stadskanaal

Contactpersoon

M Dalmolen
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Wegenbouw
  • GWW
  • Grondwerk
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 07-05-2020
Contact
Marielle Dalmolen
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-05-2020
inUithuizen
29-05-2020
inRoden
29-05-2020
inTen Post

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl