Stratenmaker

Reageer nu!

Introductie

Je werkt vakkundig en snel en je vind het heerlijk om in de buitenlucht aan het werk te zijn. En zoek jij een nieuwe uitdaging als stratenmaker?

Werk jij altijd samen met een stratenmaker of opperman? Wij nodigen koppels ook uit om te reageren op deze functie.

Wat ga je doen als Stratenmaker

Als stratenmaker ben je dagelijks bezig met het aanleggen van bestratingen voor uiteenlopende projecten in Noord-Nederland. Je werkzaamheden bestaan uit:

  • Het uitbreken van oud straatwerk
  • Aanvullen en verdichten van ondergronden en hoogtes uitzetten
  • Het aanleggen van nieuwe bestratingen op basis van tekeningen
  • Het uitvoeren van reparatie- en herbestratingswerkzaamheden
  • Machinaal straten

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een specialist op het gebied van weg- en waterbouw. Ze zijn al meer dan 25 jaar actief en is een bloeiend bedrijf. De werkzaamheden die ze verrichten zijn hoofdzakelijk wegenbouw, grondverzet, riolering en (sier)bestratingen.

Wat bieden wij je aan

  • Een goed salaris
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt
  • Reiskostenvergoeding
  • Vakantiedagen, vakantiegeld en ADV dagen
  • Eventuele bedrijfsauto stellen wij beschikbaar
  • Een gedreven team van vakmensen

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring als stratenmaker
  • Je bent in bezit van een geldig rijbewijs B

Salarisindicatie

Afhankelijk van je werkervaring tussen de € 2300 - € 2900 bruto per maand.

Locatie

Veendam

Contactpersoon

E Bakker
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 20-08-2019
Contact
Edwin Bakker
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
10-03-2020
inTen Post

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl