Stratenmaker

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Werk jij graag in de buitenlucht en ben je op korte termijn beschikbaar? Voor onze opdrachtgever gevestigd in de buurt van Winsum zijn wij per direct op zoek naar een ervaren stratenmaker!

Wat ga je doen als stratenmaker?

Als stratenmaker heb je een afwisselende baan met diverse werkzaamheden. Je werkzaamheden zullen zijn; het uitzetten van hoogtes, het voorbereiden van de baan, vleien, knippen en zagen (zowel handmatig als machinaal), bestraten, aftrillen van de bestrating en het opmetselen van putten.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een bedrijf dat gevestigd is in de buurt van Winsum. Er werken 8 ervaren stratenmakers. Het is een gezellig bedrijf met leuke collega's die hard werken. De meeste klussen zijn in de provincie Groningen. Je werkt samen met je collega’s bij verschillende projecten voor zowel aannemers als particulieren.

Wat bieden wij je aan

  • (Start)salaris van €14,04 bruto per uur (conform bouw cao);
  • reiskostenvergoeding;
  • bouwpensioen;
  • 20 ADV dagen;
  • wekelijkse of 4-wekelijkse verloning. Wat jij wilt!
  • wij werken met korte lijnen. Je krijgt je eigen contactpersoon binnen JIJ die goed bereikbaar is via: e-mail/WhatsApp en telefoon.

Wat vragen we van je

  • Je hebt aantoonbare werkervaring als stratenmaker
  • In bezit van VCA en rijbewijs B

Salarisindicatie

Afhankelijk van je werkervaring tussen de €2300 en €2600 bruto per maand

Locatie

Winsum

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-09-2020
Contact
Inge Hoekstra
Heb je vragen over deze vacature?  Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl