Stratenmaker

Nieuw

Introductie

Voor onze opdrachtgever in Winsum zijn wij per direct op zoek naar een ervaren stratenmaker!

Wil je meer informatie over deze functie? Neem direct contact op met Inge via:
Tel: 050-5470050 | WhatsApp: 06-15553065.
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als stratenmaker?

Als stratenmaker heb je een afwisselende baan met diverse werkzaamheden. Je werkzaamheden zullen deels bestaan uit:

  • het uitzetten van hoogte
  • het voorbereiden van de baan
  • vleien, knippen en zagen (zowel handmatig als machinaal)
  • bestraten
  • aftrillen van de bestrating
  • het opmetselen van putten.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een bedrijf dat is gevestigd in Leens. Op dit moment werken er 8 (ervaren) stratenmakers. Het is een gezellig bedrijf met leuke collega's die hard werken. De meeste klussen zijn in de provincie Groningen. Je werkt samen met je collega’s bij verschillende projecten voor zowel aannemers als particulieren.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform bouw cao tussen de €2300 en €3000 bruto per maand
  • PBM's
  • Reiskostenvergoeding
  • Bouwpensioen
  • 25 vakantiedagen
  • 20 ADV dagen
  • 8,33% vakantiegeld
  • Wekelijks stipt en correct je salaris gestort
  • Wij werken met korte lijnen. Je krijgt je eigen contactpersoon binnen JIJ die goed bereikbaar is via: e-mail/WhatsApp en telefoon.

Wat vragen we van je

  • Je hebt minimaal 1 jaar werkervaring als stratenmaker
  • In bezit van je VCA of bereidt deze te halen (via Jij Uitzendbureau)
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs en eigen vervoer.

Salarisindicatie

Tussen de €2300 en €3000 bruto per maand.

Locatie

Winsum

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Contact
Inge Hoekstra
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl