Stukadoor

Topbaan

Introductie

Ben jij een vakman in het stukadoorswerk? Wil jij snel goed geld verdienen? Reageer dan op de vacature als stukadoor!

Wat ga je doen als Stukadoor

Je gaat aan de slag als stukadoor en bent een vakman in de bouw. Je brengt stucwerk aan op muren, wanden, plafonds en gevels. Dit stucwerk bestaat uit specie, pleister of gibsmortel en vormt een afwerklaag. Als stukadoor weet jij van aanpakken, je vind het mooi om te klussen door te pakken en wil niet stil zitten.

Belangrijk is dat jij mooi en strak stucwerk kan leveren, jij blij en de klant is ook blij! Je werkt graag met je handen, je hebt veel energie en een gezonde dosis humor!!!
Je kunt snacken op vrijdag, wat je verdient na een tevreden werkweek met zichtbaar resultaat in je werk!!

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een stukadoorsbedrijf met ruim 10 jaren ervaring. Het stukadoorsbedrijf doet aan stukwerk in Groningen en Drenthe.

Het stukadoorsbedrijf is een nuchter bedrijf, doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg! Belangrijk is dat jij eigen vervoer en een rijbewijs hebt.

Meer weten over het stukadoorsbedrijf? Bel ons dan praten we je graag bij! Tel: 0592 - 749277.

Wat bieden wij je aan

  • Veel werk in de bouw als stukadoor!!! In een team van gezellige collega's en ervaren stukadoors.
  • Je ontvangt een eerlijk en goed salaris als stukadoor conform de afbouw Cao : €2900 - €3000 bruto per maand o.b.v. 40 uur werkweek
  • Je ontvangt reiskosten van €0,19 c / km
  • Je hebt een vast contactpersoon bij Jij-Uitzendbureau die voor je door het vuur gaat
  • Je ontvangt een kerstpakket, werkkleding en zodra het kan een uitnodiging voor een BBQ & Nieuwjaarsborrel.

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van een B rijbewijs en eigen vervoer
  • Je hebt ervaring in de bouw en als Stukadoor liefst 1-3 jaar maar mag ook meer!!!
  • Pre als je in het bezit bent van een Vca-b certificaat (deze is ook via Jij Uitzendbureau te halen)

Salarisindicatie

€2900 - €3000 bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-04-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl