Stukadoor leerling

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Wil jij werken en geld verdienen in de bouw? Muren stucen en een mooi vak eigen maken? Als stukadoor leerling leer jij het beste stucen van een ervaren stukadoor. Lees hieronder verder...

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 0592 - 749277 | Whatsapp: 06 - 21 40 22 51
milan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Stukadoor leerling

Je gaat aan de slag als stukadoor leerling , je gaat door (meer) werkervaring doorgroeien richting een zelfstandige stukadoor. Je werkzaamheden bestaan uit:
  • Maken en restaureren van (sier) pleisterwerk
  • Schoon/vlak maken van diverse ondergronden
  • Het machinaal en of handmatig aanbrengen van specie, pleister- en hechtlagen
  • Aanbrengen van structuur in pleisterlagen

Je gaat werken bij

Een organisatie waar je veel vrijheid hebt en zelfstandig naar klussen moet gaan om te werken. Bij het bedrijf werken 5 en 10 personen. Onze opdrachtgever is al jarenlang werkzaam in de stukadoorsbranche. Ze hebben zich ontwikkeld tot een betrouwbare en vakbekwame onderneming met een breed dienstenpakket. Ze verzorgen naast het traditionele stuc- en spackwerk ook buiten gevelisolatie en vloeren. Ze zijn gespecialiseerd in de afbouw van nieuwbouwprojecten, daarnaast kun je er ook terecht voor renovatie. Ze werken zowel voor particulieren als aannemers.

Wat bieden wij je aan

  • Een salaris volgens Afbouw cao tussen €12 - €15 afhankelijk van ervaring en leeftijd
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 c/km
  • Keuze uit wekelijkse of 4-wekelijks loon uitbetalen
  • Veel werk voor komend jaar
  • Werken in een gezellig team van stukadoors
  • Vast contactpersoon bij Jij Uitzendbureau, met goede arbeidsvoorwaarden (kleding,kerstpakket,scholing)

Wat vragen we van je

  • Relevante werkervaring als stukadoor en de wil om te werken als stukadoor;
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat (indien niet in bezit, kan dit via JIJ Uitzendbureau worden behaald);
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B;
  • Je bent leergierig, een doorzetter en je kan goed met klanten omgaan.

Salarisindicatie

Je hebt een salaris van € 2400 bruto per maand bij een fulltime dienstverband.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-02-2021
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag! Details...
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl