Technisch werkvoorbereider Metaal

Nieuw

Introductie

Ben jij leergierig, ambitieus en is jouw glas altijd half vol? Dan zoeken wij jou!

We zijn op zoek naar collega’s die een rationeel denkvermogen hebben, van aanpakken houden, en die projectgericht kunnen denken en werken. Je bent niet bang om van je te laten horen, om je werk uit te leggen en je keuzes te onderbouwen. Je durft om een kartrekker te zijn op technisch gebied van een project.

Heb je vragen over deze vacature? Ik help je graag verder.
barbara@jij-uitzendbureau.nl
0596-542504

Wat ga je doen als Technisch werkvoorbereider Metaal

Als technische werkvoorbereider op de metaalafdeling, zet je meubels op in de 3D omgeving van IronCAD, voorzie je ze van de nodige materialen en productieprocessen, en bepaalt de routing door de fabriek in Nijverdal en Tynaarlo.

Je pleegt waar nodig overleg met de meubelmaker, metaalbewerker of verkoop binnendienst voor een perfecte oplossing. Verder houd je je bezig met het uitdenken en uitwerken van nieuwe producten waarbij rekening gehouden wordt met vervoer en plaatsing.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een familiebedrijf met een lange historie. Het werd in 1944 opgericht door timmerman Lammert. Nu, na meer dan 70 jaar van groei en ontwikkeling, is het bedrijf een toonaangevende en gerespecteerde speler in de Nederlandse interieurbouw en winkelinrichting – en is het nog steeds een familiebedrijf.

Alles wat ze doen is gericht op één doel: de wensen van de klanten tot in detail waarmaken. Ze produceren alle interieurelementen exact in de vormen, kleuren en maatvoering die de opdrachtgever en de architect voor ogen hebben. Eventueel inclusief de benodigde accessoires. Zodat elke klant verzekerd is van een uniek, eigen interieur.

Ze beschikken over zeer uitgebreide productiefaciliteiten voor de bewerking van hout, metaal en glas. Hierdoor kunnen ze vrijwel elk interieurelement op maat produceren. Bij onze opdrachtgever geldt dan ook: maatwerk is standaard.

Wat bieden wij je aan

  • Wekelijkse uitbetaling van salaris
  • Kans op een vaste aantelling
  • Een mooie werkplek
  • Leuke collega's waar je mee kunt sparren
  • Flexibele werktijden
  • Een fietsplan en bedrijfsfitness
  • Veel afwisseling in je werk, waarbij elke dag anders is en vol staat met technische uitdagingen!

Wat vragen we van je

  • HBO- niveau, in de richting van industrieel productontwikkelaar of werktuigbouwkunde
  • Praktijkervaring minimaal 3 jaar
  • Kennis van constructies in de metaalbewerking en kennis van beslagen binnen de interieurbouw
  • Initiatiefrijk en geen afwachtende houding
  • Out of the box kunnen denken en doen
  • Kennis van 3D tekenpakket is een pré (voorkeur IronCad)
  • Kennis van een ERP systeem
  • Communicatief sterk
  • Stressbestendig en gewend om onder tijdsdruk te werken
  • Je durft verantwoording te nemen en te dragen
  • 36 tot 40 uur per week beschikbaar

Salarisindicatie

€2400- €2600 bruto per maand

Locatie

Tynaarlo

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Adres
Tynaarlo, 9482 WL Tynaarlo
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 08-11-2021
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl