Timmerlieden ZZP

Nieuw

Introductie

Ben jij een zelfstandige timmerman die elke opdracht aankan en zoekt naar mooie bouwprojecten? Dan heeft JIJ Uitzendbureau de beste opdrachten voor jou! Voor meerdere aannemers zoeken wij timmerlieden in Groningen!

Wat ga je doen als Timmerlieden ZZP

Je gaat als timmerman doen waar jij goed in bent, en dat is werken aan mooie bouwprojecten met prachtig resultaat!
  • Zo werk jij aan mooie en uitdagende projecten in de omgeving Groningen
  • Werkt volledige werk weken van 40 uur (mocht jij minder willen werken kan dat ook in overleg!)
  • Je gaat werken in de nieuwbouw, verbouw of renovatie en je werk bestaat uit: tekeningen lezen en uitzetten / maatvoeren.
    Je stelt profielen, kozijnen en balklagen of kappen samen.

Je gaat werken bij

Ben jij een vakbekwame ZZP timmerman en heb jij nog tijd in de planning om werk aan te nemen wegens een uitgesteld of geannuleerd project? Of wil je werk achter de hand hebben voor het geval dat? Laat het ons weten dan kunnen wij vast iets voor je betekenen!

Wij werken samen met landelijke partijen maar ook veel met kleine en gespecialiseerde plaatselijke aannemers.

Wat bieden wij je aan

  • Tarief in overleg
  • Wij stellen jouw facturen op!
  • Wij hebben een betalingstermijn van 7 dagen, je hoeft dus niet meer achter je geld aan!
  • Uitdagende en mooie projecten in de omgeving Groningen

Wat vragen we van je

  • Je hebt relevante werkervaring als timmerman
  • Je bent een vakman en kunt zelfstandig werken
  • Je bent in het bezit van een B rijbewijs, eigen vervoer en gereedschap
  • Je bent in het bezit van een VCA, KvK inschrijving en bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering

Salarisindicatie

Tarief in overleg

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • ZZP
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-05-2022
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl