Timmerman 1 onderhoud

Nieuw

Introductie

Timmerman 1 met speciale ervaring in onderhoud gezocht! Het betreft een fulltime functie van maandag tot en met vrijdag. Parttime is in overleg mogelijk! De werktijden zijn van 07:30 - 16:00 uur.

Neem rechtstreeks contact op met Harold via:
Tel: 0599 - 631 900 | Whatsapp: 06 - 15697700
Harold@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Timmerman 1 onderhoud

  • Repareren en monteren van deuren, vloeren, kozijnen, daken, trappen, plafonds, wanden, vensterbanken en/of andere (houten) constructies
  • Bestuderen van schetsen, tekeningen, bestekken en bouwplannen ter voorbereiding op het daadwerkelijke timmerwerk
  • Controleren van deugdelijkheid en conditie van bestaande constructies (met behulp van onder andere waterpas en winkelhaak)
  • Bepalen van afmetingen en afstanden met hulpmiddelen als meetlint, potlood, duimstok en krijt
  • Op maat zagen van houten platen en balken met (elektrisch) gereedschap
  • Aan elkaar bevestigen van bouwmaterialen met behulp van spijkers, schroeven, bouten etc.
  • Afwerken van aansluitingen en naden (bijvoorbeeld met plinten of kit)
  • Verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan panden, zoals verhelpen van lekkage en aanbrengen van waterslagen

Je gaat werken bij

Onze klant is al meer dan 60 jaar een bekende en vertrouwde naam in de bouwwereld in Noord-Nederland. Het familiebedrijf is in 1946 opgericht. Onze klant heeft een naam hoog te houden als betrouwbare partner op het gebied van nieuwbouw, renovatie en groot onderhoud van bestaande projecten. De prestaties uit het verleden zijn de fundering om te bouwen aan de toekomst.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform bouw cao afhankelijk van ervaring €2900 - €3100 bruto per maand
  • wekelijks of maandelijks (wat jij wilt!) stipte en correcte betaling
  • 25 vakantiedagen en 20 ADV dagen
  • BPF bouwpensioen
  • reiskostenvergoeding
  • 8,33% vakantiegeld
  • indien van toepassing kan jij je VCA kosteloos behalen via JIJ Uitzendbureau
  • als het van beide kanten bevalt heb je kans op een vast contract
  • wij werken met korte lijnen. Je krijgt je eigen contactpersoon binnen JIJ die altijd goed bereikbaar is

Wat vragen we van je

  • Jij bent een ervaren timmerman
  • Jij bent in het bezit van rijbewijs B (vereiste)
  • Rijbewijs BE is een pré
  • Jij beschikt over je VCA certificaat of staat er voor open deze (via ons) te halen

Salarisindicatie

Salaris tussen de €2900 - €3100 bruto per maand.

Locatie

Nieuw-Buinen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-11-2021
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl