Timmerman 2

Nieuw

Introductie

Door enorme groei bij onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar een Timmerman 2, fulltime voor langere periode.

Wat ga je doen als Timmerman 2

Als timmerman 2 ga je samen met je collega(s) op pad. Hierbij zit er een enorme variatie in de werkzaamheden. De ene dag ben je bezig met een dakkapel, de andere dag help je bij een aanbouw, dan ben je een dag bezig in de werkplaats en de volgende dag ben je op een renovatieklus.

Je gaat werken bij

Je komt te werken in een divers team van 15 collega's. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in het Oldambt. Ook is er een ruime werkplaats, waarin eigen materialen worden gefabriceerd; zoals kozijnen en deuren. De opdrachten zijn van zowel bedrijven als particulieren.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband;
  • Salaris conform CAO bouw;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring als timmerman 2
  • Je woont in de omgeving van Oostwold.

Salarisindicatie

Salaris ligt tussen de €14,- en €15,- bruto per uur. Afhankelijk van de ervaring.

Locatie

Oostwold

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Adres
Klinkerstraat 19, 9682 RB Oostwold
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 06-03-2020
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-05-2020
inUithuizen
29-05-2020
inRoden
29-05-2020
inTen Post

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl