Timmerman

Introductie

Ben jij een ervaren timmerman? En interesse in deze vacature?

Dan help ik je graag verder.
0596-542504 | barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Timmerman

Als timmerman ga jij werken bij allerlei projecten waardoor je veel afwisseling hebt in je werkzaamheden! Je komt terecht in een leuk team van gespecialiseerde collega's. Bij onze opdrachtgever krijg je veel vrijheid en verantwoordelijkheden.

Je werkzaamheden bestaan uit:

  • verbouw en aanbouw van woningen
  • renovatie van badkamers en toiletten
  • het bestuderen van bouwtekeningen en het uitvoeren van de timmerwerkzaamheden

Je werkt van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00 uur.

Je gaat werken bij

een kwalitatief goede en betrouwbare opdrachtgever. Door de goede service heeft onze opdrachtgever een groot klantenbestand opgebouwd. Het bedrijf is gevestigd in Appingedam. Naast het uitvoeren van werkzaamheden adviseert het bedrijf de klanten op het gebied van:

  • nieuwbouw
  • verbouw
  • Onderhoud
  • restauratie van panden
  • restauratie van monumenten

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband
  • Wekelijkse uitbetaling van je salaris
  • Kans op een vaste aanstelling
  • 25 vakantiedagen en vakantiegeld
  • 20 ADV-dagen of een bruto ADV vergoeding
  • Reiskostenvergoeding
  • Een leuk team van gespecialiseerde collega's
  • Veel vrijheid/zelfstandigheid

Wat vragen we van je

  • Je hebt een bouwopleiding afgerond
  • Je hebt minimaal 6 maanden ervaring als timmerman
  • Je kan goed omgaan met klanten
  • Je bent in bezit van rijbewijs B + eigen vervoer
  • Je gaat oplossingsgericht te werk

Salarisindicatie

€2300 - €2600 bruto per maand.

Locatie

Appingedam

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl