Timmerman

Nieuw

Introductie

Voor een bedrijf in Hoogeveen zijn wij op zoek naar een timmerman.

Wat ga je doen als Timmerman

Allround timmerwerkzaamheden binnen de volgende disciplines, voor zowel particuliere als zakelijke opdrachtgevers:

  • Nieuwbouw
  • Verbouw
  • Onderhoud

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een kleinere aannemer waar kwaliteit belangrijk is.

Het bouwbedrijf uit Drenthe draait voor géén situaties haar hand om. Het bouwbedrijf is al jaren een begrip in de regio Hoogeveen en elders in de provincie Drenthe, het gebied waar we actief zijn. Bij het bouwbedrijf is alleen de beste service voldoende en wordt kwaliteit te allen tijde gegarandeerd!

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband
  • Salaris conform bouw CAO
  • Reiskosten vergoeding
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt
  • Uitzicht op een vast dienstverband

Wat vragen we van je

  • Opleiding timmerman
  • Je hebt minimaal 5 jaar werkervaring bij een klein tot midden bouwbedrijf
  • Je hebt inzicht, je bent vakbekwaam en bent klantvriendelijk

Salarisindicatie

Salaris start bij een minimum van € 16.40 bruto per uur.

Locatie

Hoogeveen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • B.O
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-10-2019
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
10-03-2020
inTen Post

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl