Timmerman houtskeletbouw

Nieuw

Introductie

Ben jij goed in timmeren en het maken van woningen? Wij zoeken een timmerman houtskeletbouw in Dokkum!

Iets voor jou? Dan kom ik graag met je in contact! Neem contact op via:
Tel: 050-5470050 | 06-15553065 (WhatsApp)
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Timmerman houtskeletbouw

Als houtskeletbouwer zet jij wanden, vloeren en daken in elkaar. Je krijgt allerlei losse onderdelen en aan jou de taak om deze losse onderdelen aan elkaar te monteren. Dit doe je met machines en met de hand. Zo zet je bijvoorbeeld ramen in kozijnen en bekleedt je de onderdelen met bepaalde materialen en isolatie.

Je gaat werken bij

Als timmerman houtskeletbouw ben je werkzaam bij onze opdrachtgever in Dokkum die gespecialiseerd is in het realiseren van modulaire en flexibele huisvesting op het gebied van wonen, recreatie, zorg, onderwijs en kantoren. Dit gebeurt allemaal vanuit de timmerfabriek in Dokkum!

Wat bieden wij je aan

  • Een goed salaris conform timmerindustrie CAO: tussen de €2100 - €2600 bruto per maand
  • Een prettige werksfeer bij een gezellig bedrijf
  • Uitdaging en afwisseling in het werk met klantcontact
  • Wekelijks loonbetaling
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 c/km
  • Pensioenopbouw
  • 8,33% vakantiegeld en vakantiedagen
  • Mogelijkheden tot werkkleding

Wat vragen we van je

  • Minimaal 1 jaar ervaring als timmerman of in een soort gelijke functie
  • In het bezit van een VCA certificaat of bereidt deze te halen op kosten van Jij Uitzendbureau
  • In het bezit van een B rijbewijs en eigen vervoer of jij kan gemakkelijk op de locatie in Dokkum komen

Salarisindicatie

Tussen de €2100 - €2600 bruto per maand.

Locatie

Dokkum

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Friesland
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Contact
Inge Hoekstra
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl