Timmerman leerling

Nieuw

Introductie

Wil jij als timmerman een vak leren en aan het werk in de bouw?

Meer informatie?
Tel: 050-5470050 | WhatsApp: 06-15553065
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Timmerman leerling

Je gaat samenwerken met ervaren timmermannen die veel ervaring hebben in de bouw. Met enige ervaring in de bouw ga jij helpen met alle werkzaamheden die een timmerman ook uitvoert. De werkzaamheden voer je uit op nieuwbouw-, verbouw- en onderhoudsprojecten.

Je werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit het repareren en monteren van deuren, vloeren, kozijnen, daken, plafonds, wanden, vensterbanken en/of andere (houten) constructies. Je gaat ook renovatiewerk en onderhoudswerkzaamheden uitvoeren.

Je gaat werken bij

De eigenaar is vol leermeester en zijn bedrijf is een erkend leerbedrijf. Op de vrijdagmiddag worden regelmatig borrels georganiseerd. Dit is in de werkplaats in Ezinge. Inmiddels is zijn bedrijf wat gegroeid, er werken nu 8 personen.

Wat bieden wij je aan

  • Je verdient tussen de €2100 - €2400 bruto per uur op basis van het bouw cao
  • Je ontvangt reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • Je ontvangt wekelijks je salaris
  • Een goede kans om vast in dienst te komen bij de opdrachtgever binnen één jaar
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden namens Jij Uitzendbureau (zoals mogelijkheid bedrijfsauto, kerstpakket en werkkleding)

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat of bereid om deze te halen
  • Je hebt affiniteit met of aantoonbare ervaring als timmerman of volgt een opleiding hierin
  • Je bent in het bezit van een B rijbewijs

Salarisindicatie

Bruto salaris van €2100 - €2400 per maand (afhankelijk van leeftijd en ervaring).

Locatie

Oldehoven

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-11-2021
Contact
Inge Hoekstra
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl