Timmerman leerling

Reageer nu!

Introductie

Wil jij het vak leren als timmerman? Lijkt het vak als timmerman jou mooi werk? Alles bouwen en in elkaar zetten en ook nog eens in de buitenlucht werken? Lees dan verder...

Wat ga je doen als Timmerman leerling

Je gaat samenwerken met ervaren timmermannen die veel ervaring hebben in de bouw. Met enige ervaring in de bouw ga jij helpen met alle werkzaamheden die een timmerman ook uitvoert. De werkzaamheden voer je uit op nieuwbouw-, verbouw- en onderhoudsprojecten. Je werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit het repareren en monteren van deuren, vloeren, kozijnen, daken, plafonds, wanden, vensterbanken en/of andere (houten) constructies. Je gaat ook renovatiewerk en onderhoudswerkzaamheden uitvoeren. Je gaat samenwerken met een ervaren timmerman die je het vak gaat leren.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een leuk aannemersbedrijf dat gevestigd is in Veendam. Het bedrijf kent een gezellige sfeer en levert mooie projecten af in de zakelijke en particuliere markt. Het bedrijf is gespecialiseerd in het renoveren van woningen ter gevolge van aardbevingsschade. Je gaat meewerken met de zelfstandige timmermannen en levert daarmee een belangrijke rol aan in het team.

Wat bieden wij je aan

  • Je verdient tussen de €12 - €14 bruto per uur op basis van het bouw cao.
  • Je ontvangt reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer.
  • Je ontvangt wekelijks je salaris
  • Een goede kans om vast in dienst te komen bij de opdrachtgever binnen één jaar
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden namens Jij Uitzendbureau (zoals mogelijkheid bedrijfsauto, kerstpakket en werkkleding)

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat of bereid om deze te halen
  • Je hebt aantoonbare ervaring als timmerman of volgt een opleiding hierin
  • Je bent in het bezit van een B rijbewijs

Salarisindicatie

Bruto salaris van €1800 - €2400 per maand.

Locatie

Veendam

Contactpersoon

M Nieveen
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-11-2020
Contact
Marloes Nieveen
Mijn naam is Marloes en voor een leuke baan in de bouw mag je bij mij aankloppen.

Door onze contacten met verschillende opdrachtgevers in de provincie Groningen, Drenthe en Friesland hebben...Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
17-11-2020
inGroningen
17-11-2020
inWinsum

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl