Timmerman onderhoud

Reageer nu!

Introductie

Werk jij graag aan klussen als timmerman onderhoud? Je verdient als timmerman onderhoud €16,- en €19,- bruto per uur en krijgt werkkleding van onze opdrachtgever. Als timmerman onderhoud krijg jij een optie voor gereedschap en een bedrijfsbus namens de opdrachtgever. Weet jij hoe je nauwkeurig houten constructies in elkaar zet? Dat is mooi, dan is het werken als timmerman een mooie uitdaging voor jou!

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 0592 - 749277 | Whatsapp: 06 - 21 40 22 51
milan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Timmerman onderhoud

Als timmerman ga je deuren, vloeren, kozijnen en daken repareren en monteren. Vervolgens een bouwtekening bestuderen en tekeningen bekijken om vervolgens het daadwerkelijke timmerwerk uit voeren. Dit bestaat uit het bepalen van de afmetingen en daarna het op maat zagen of brengen van houten platen of balken afhankelijk van het materiaal dat nodig is.

In de ochtend begint de dag met een bak koffie. Met collega´s bespreek je het project voor komende tijd. Vervolgens ga je op pad met collega´s om de klus te klaren. Elke dag is anders met een andere klus. Onderhoud en renovatie zijn vaak belangrijk.

Je gaat werken bij

Je gaat als timmerman aan de slag voor een bouwbedrijf in de Assen. Er werken 12 medewerkers waarvan 4 ervaren timmermannen. Het bouwbedrijf is een midden klein bedrijf waarbij iedereen elkaar kent en er is een platte bedrijfscultuur. Dat wil zeggen iedereen is gelijkwaardig en werkt aan hetzelfde doel. Een gezellige werksfeer naast het harde werken is belangrijk. Professioneel en vakkundig personeel is waar het bouwbedrijf voor staat en naar opzoek is. Ben jij een harde werker die graag aan de weg timmert? Recht toe, recht aan? Dan pas jij binnen dit mooie bouwbedrijf!

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform bouw cao tussen de €16,- en 19,- bruto per uur afhankelijk van ervaring
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 c/km
  • Werkkleding van het bouwbedrijf
  • In overleg bedrijfsbus mee van het bouwbedrijf
  • Gezellig team van collega's
  • Heel veel werk (hopelijk past dit in je agenda)

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van rijbewijs B en eigen vervoer
  • Werkervaring tussen de 1 en 3 jaar in een vergelijkbare functie in de bouw
  • Een opleiding of aantoonbare werkervaring jaar in de richting van timmerman

Salarisindicatie

€16,- en €19,- bruto per uur

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 03-05-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl