Timmerman

Topbaan

Introductie

Wij zijn op zoek naar een ervaren timmerman!

Wat ga je doen als Timmerman?

Als timmerman 1 bij onze opdrachtgever wordt je ingezet bij verschillende projecten in de provincie Groningen. Je wordt voornamelijk ingezet bij nieuwbouw en verbouw in de particuliere sector. Je hebt een breed takenpakket en je werkzaamheden zullen bestaan uit:

  • Timmerwerk
  • Kozijnen plaatsen
  • Monteren van deuren en ramen
  • Scheidingswanden en plafonds maken

Je gaat werken bij

Het bedrijf heeft meer dan 50 jaar bouwervaring. Het is actief in de sectoren utiliteitsbouw, woningbouw, woningverbetering en onderhoud. Het bedrijf heeft efficiëntie en kwaliteit hoog in het vaandel staan. Het bedrijf is lid van Bouwnet en heeft een ISO 9001 certificatie.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband
  • Een goed salaris conform Bouw CAO: €16,89 bruto per uur.
  • 20 ADV dagen
  • BPF bouwpensioen
  • Wekelijkse of 4-wekelijkse uitbetaling van je salaris. Wat jij wil!
  • Reiskostenvergoeding

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring als timmerman 1
  • Je bent in bezit van een rijbewijs B
  • Je bent woonachtig in de omgeving van Veendam

Salarisindicatie

Een goed salaris conform Bouw CAO: €16,89 bruto per uur.

Locatie

Veendam

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-06-2020
Contact
Inge Hoekstra
Heb je vragen over deze vacature?  Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl